В Узбекистані 18 дітей померли після прийому ліків від застуди

18 дітей померли після того, як вживали сироп індійської фармацевтичної компанії для полегшення симптомів застуди та грипу. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Головний лікар Самаркандського обласного дитячого багатопрофільного медичного центру в листі на адресу голови обласного управління охорони здоров’я повідомляв, що загалом у 21 дитини, яка приймала ліки «Док-1 Макс», були виявлені ознаки ураження нирок і ниркової недостатності.

Зазначається, що троє пацієнтів вилікувалися і були виписані додому, 18 померли. Усі хворі діти віком до шести років, 15 із них – до трьох років.

Коли родичів хворих запитали про причини їхнього захворювання, вони заявили, що в них спостерігалися симптоми застуди, їхній стан погіршився після прийому цих ліків.

В інструкції із застосування зазначено, що ліки можна вживати з дворічного віку, а ось препарати інших фірм із таким складом дозволено застосовувати після 12 років.

Як відомо, партія сиропу містила етиленгліколь, який МОЗ назвав токсичною речовиною. Після випадків смерті дітей продаж згаданих ліків в Узбекистані тимчасово зупинили.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
При зсуві в Малайзії загинули щонайменше 13 людей
Різне
У школі в Афганістані стався вибух, є загиблі та поранені
الأخبار الرئيسية
سياسة
نائب رئيس مجلس الشيوخ البولندي يتنازل عن جوائز أوكرانية
كامينسكي: النخبة السياسية الأوكرانية لم تجرؤ بعد على إدانة مرتكبي مأساة فولين والمجازر الجماعية بحق المواطنين البولنديين بشكل قاطع
سياسة
فون دير لاين: أوكرانيا ومولدوفا ستتجهان نحو الاتحاد الأوروبي بشكل منفصل
فون دير لاين: ستكون كل دولة مرشحة مسؤولة عن نفسها
سياسة
المفوضية الأوروبية: إنذار زيلينسكي للوكاشينكو مُبرَّر تمامًا
أنيتا هيبر: لأوكرانيا كامل الحق في الدفاع عن نفسها ضد العدوان الروسي
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.