Угорщина домовилася з Іраном про початок економічної співпраці

З підсанкційною країною Будапешт має намір почати співробітництво у галузі економіки.

Про це повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто у Facebook.

За його словами, Угорщина хоче нормалізувати ситуацію на Близькому Сході. Будапешт має намір повернути Іран до системи міжнародного співробітництва.

До Угорщини приїхав міністр економіки Ірану Ехсан Хандузі. Разом представники країн мають провести засідання спільного економічного комітету.

“У світі багато проблем, в останні дні ми бачили, як легко конфлікти можуть стати некерованими. Загрозу глобальної безпеки можна знизити, поклавши край якомога більшій кількості конфліктів. Якби нам вдалося реінтегрувати Іран у систему міжнародного співробітництва, ми змогли б зробити великий крок вперед для стабільності усієї ситуації на Близькому Сході”, — додав Сіярто.

На його думку, “нормалізацію ситуації варто розпочати з економічної співпраці”.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
Іран випробовує нову ракету для запуску супутника, що може роздратувати США
Різне
Уряд Ірану підняв над мечеттю Джамкаран червоний прапор відплати
Це рівносильно оголошенню війни, вважають деякі експерти
Різне
США перешкоджатимуть закупкам Росії зброї в Ірану, — CNN
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.