США знову завдали вдару по хуситах в Ємені: знищено 14 ракетних установок

18.01.2024 - 23:30 #США, #Удар, #Хусити, #Ємен

Американські сили в четвер завдали п’ятого за останні дні упереджувального удару по протикорабельних установках хуситів у Ємені, які були направлені на південну частину Червоного моря.

Про це офіційно повідомила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх, передає власний кореспондент Укрінформу.

«У рамках наших багатонаціональних зусиль із захисту свободи судноплавства й запобігання нападам на морські перевезення Сполученими Штатами й партнерами, сьогодні вранці сили Центрального командування США завдали ударів по протикорабельним ракетам хуситів, які були спрямовані на південь Червоного моря», - зауважила представниця Пентагону.

Вона підкреслила, що загалом удари було завдано по 14-ти ракетних установках у різних місцях.

«Ці ракети на пускових рейках становили безпосередню загрозу для торгових суден і кораблів ВМС США в регіоні та могли бути випущені в будь-який момент»,- зауважила представниця оборонного відомства США.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
Єменські хусити взяли відповідальність за напад на танкер під прапором Норвегії
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.