Саудівська Аравія підвищує ціни на нафту для одних і знижує для інших

У липні 2025 року Саудівська Аравія підвищить ціни на свою нафту для покупців з Європи. Повідомляють, що вартість всіх сортів нафти, які експортує країна, зросте на 1,8 долара за барель, пише 24 Канал з посиланням на компанію Saudi Aramco.

Це означає, що марки нафти Arab Light для клієнтів із Північно-Західної Європи буде дорожчою за Brent на 3,25 долара за барель. Водночас для покупців з Середземномор'я ціна буде більшою на 3,05 долара за барель. Також відомо, що сорт нафти Arab Light буде на 1,2 долара дорожчим за кошик нафти Оман/Дубай, що близько до мінімального рівня за останні чотири роки.

Цікаво, що так звані "легкі" сорти нафти з Саудівської Аравії стануть дешевшими для покупців із країн Азії. З липня вони будуть платити за сировину на 0,2 долара за барель менше. Ціни на нафту саудитів також зміняться й для США. Вартість "легких" сортів нафти для американців знизиться на 0,1 долара за барель. Проте ціна інших марок не зміниться.

Саудівська Аравія – це одна з країн, яка виступала за збільшення обсягів видобування нафти країнами ОПЕК+. Цікаво, що в процесі переговорів між Саудівською Аравією та Росією виникли суперечки щодо видобутку нафти. Нагадаємо, що росіяни прагнули поставити на паузу збільшення видобутку нафти.

 

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
Саудівська Аравія та Кувейт оголосили про нове відкриття нафти в Розділеній зоні
Відкриття зміцнює позиції країн як надійних постачальників енергії
Різне
Саудівська Аравія готується до найяскравішого туристичного сезону
Запущено літню програму «Розфарбуй своє літо» з новими маршрутами та масштабними подіями
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.