Міністри охорони здоров'я африканських країн зустрілися у зв'язку зі спалахом Еболи в Уганді

Міністри охорони здоров'я 11 країн Африки сьогодні провели зустріч в Уганді у зв'язку з нещодавнім спалахом лихоманки, що викликається вірусом Ебола, у цій країні. 

Як повідомив офіс Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Уганді, міністри обговорили питання транскордонного співробітництва з метою забезпечення готовності та реагування на лихоманку Ебола. 

Як відзначило Міністерство охорони здоров'я Уганди, що організував цей захід спільно з Африканським союзом, Африканськими центрами з контролю та профілактики захворювань та ВООЗ, зустріч дозволить зміцнити та розширити співпрацю в галузі реагування на геморагічну лихоманку та на інші надзвичайні ситуації у сфері суспільної діяльності. 

Участь у зустрічі взяли високопосадовці ВООЗ на чолі з виконавчим директором програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майклом Райаном. 

Уганда бореться зі спалахом рідкісного суданського штаму вірусу Ебола, про який вперше було оголошено 20 вересня у центральному регіоні країни. За даними МОЗ Уганди, на 9 жовтня в країні було зареєстровано 48 підтверджених випадків лихоманки Ебола та 17 смертей.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Дипломатія
Глава МЗС України відправляється в турне країнами Африки
Розпочне своє турне Дмитро Кулеба з Сенегалу вже 3 жовтня
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.