Країни ОПЕК+ вирішили збільшити видобуток нафти десятий місяць поспіль

Вісім країн ОПЕК+ погодили 10-те поспіль підвищення цільових показників видобутку нафти на грудень, попередивши, що поставлять на паузу зростання квот у першому кварталі наступного року.

Враховуючи стабільні перспективи світової економіки та сприятливі поточні ринкові умови, що підтверджується низькими запасами нафти, вісім країн-учасниць ухвалили рішення про зростання квот у грудні на 137 000 барелів, цитує Reuters заяву ОПЕК+.

З квітня по листопад вісім членів ОПЕК+ підвищили свої виробничі квоти на понад 2,7 мільйона барелів на добу, що становить близько 2,5% від світової пропозиції.

Після грудня, у зв'язку із сезонністю, вісім країн, включаючи Саудівську Аравію, Росію, ОАЕ, Ірак, Кувейт, Оман, Казахстан та Алжир, вирішили призупинити зростання виробництва у січні, лютому та березні 2026 року, йдеться у повідомленні.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Економіка
ОПЕК готова збільшити видобуток нафти через санкції США проти РФ
Кувейт заявив, що альянс готовий компенсувати дефіцит на ринку після нових заходів Вашингтона
الأخبار الرئيسية
سياسة
نائب رئيس مجلس الشيوخ البولندي يتنازل عن جوائز أوكرانية
كامينسكي: النخبة السياسية الأوكرانية لم تجرؤ بعد على إدانة مرتكبي مأساة فولين والمجازر الجماعية بحق المواطنين البولنديين بشكل قاطع
سياسة
فون دير لاين: أوكرانيا ومولدوفا ستتجهان نحو الاتحاد الأوروبي بشكل منفصل
فون دير لاين: ستكون كل دولة مرشحة مسؤولة عن نفسها
سياسة
المفوضية الأوروبية: إنذار زيلينسكي للوكاشينكو مُبرَّر تمامًا
أنيتا هيبر: لأوكرانيا كامل الحق في الدفاع عن نفسها ضد العدوان الروسي
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.