Іран виключає прямі переговори зі США про свою ядерну програму

Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі відкинув можливість прямих переговорів зі Сполученими Штатами щодо ядерної програми його країни.

Його слова цитує агентство AFP, повідомляє "Європейська правда".

На пресконференції з главою МЗС Росії Сергєєм Лавровим у Тегерані Арагчі заявив, що прямі переговори зі США з ядерного питання виключені "доти, доки буде застосовуватися максимальний тиск".

"Що стосується ядерних переговорів, то позиція Ісламської Республіки Іран дуже чітка. Ми не будемо вести переговори під тиском, погрозами або санкціями", – додав він.

Його заява пролунала наступного дня після того, як США оголосили про нові санкції проти Ірану, спрямовані проти понад 30 суден і людей, звинувачених у причетності до посередництва у продажу та постачанні іранської нафти.

Ці санкції були запроваджені після того, як президент США Дональд Трамп відновив політику "максимального тиску" щодо Ірану, повернувшись до підходу, який він застосовував під час свого першого терміну.

Нагадаємо, тоді США також вийшли з іранської "ядерної угоди", яка передбачала зняття санкції з Тегерана в обмін на ліквідацію потужностей, які можуть бути використані для створення ядерної зброї.

Велика Британія, Німеччина та Франція – на відміну від США – залишились в угоді та продовжують комунікувати з Іраном.

Держсекретар США Марко Рубіо раніше запевнив, що за президентства Дональда Трампа в Ірану не з’явиться ядерна зброя.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
Іранські вчені працюють над прискореним методом виробництва ядерної зброї, - NYT
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.