Іран атакував ракетами базу Бундесверу в Йорданії — Der Spiegel

Іран завдав ракетного удару по польовому табору Бундесверу в йорданському Аль-Азраку, де поруч із німецькими військовими розміщені також підрозділи ВПС США.

Про це повідомляє Der Spiegel.

За даними видання, атака сталася в ніч проти понеділка. Наразі невідомо, чи ракети влучили безпосередньо в базу, чи на її територію впали уламки перехоплених снарядів. Масштаб пошкоджень також поки не встановлений.

Під час обстрілу німецькі військові перебували в укриттях, тому жертв серед особового складу немає. Представник відповідного оперативного командування Бундесверу підтвердив факт атаки та повідомив, що триває внутрішнє розслідування інциденту.

Німецькі військові перебувають на базі в Аль-Азраку з 2017 року. Звідти авіація Бундесверу підтримує міжнародну антитерористичну коаліцію, використовуючи літаки-заправники та розвідувальні літаки. Раніше німецькі сили базувалися в турецькому Інджирліку, але були передислоковані до Йорданії після політичних суперечок із Туреччиною.

Через ескалацію на Близькому Сході Німеччина раніше скоротила контингент на базі. Наразі там у режимі готовност для можливої евакуаційної операції перебувають два літаки A400M.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Дипломатія
Іран відмовляється від переговорів із США попри масштабні втрати
Тегеран обіцяє продовжувати війну та атаки на міжнародне судноплавство
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.