Ірак відклав план щодо виведення американських військ

Оголошення дати виведення американських військ з Іраку було перенесено у зв'язку з «останніми подіями». Таку заяву зробило міністерство закордонних справ країни.

Як повідомляє CNN, в іракському уряді «були близькими» до фіналізації угоди про завершення місії міжнародної військової коаліції «Непохитна рішучість». В її рамках у державі перебувають близько 2,5 тисяч американських військових, які мають мандат на «консультації та допомогу» у боротьбі з бойовиками "Ісламської держави" та іншими загрозами.

Численні озброєні групи на території Іраку, що мають підтримку з боку Ірану, неодноразово закликали уряд у Багдаді покласти край присутності військ США.

Ймовірною причиною затягування процесу є напружена ситуація, пов'язана з потенційною війною Ірану та Ізраїлю.

Нагадаємо, верховний лідер Ірану Алі Хаменеї наказав завдати прямого удару по Ізраїлю у відповідь на вбивство у Тегерані одного з лідерів ХАМАС Ісмаїла Ганії.
 

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Політика
Reuters: ХАМАС не братиме участь у переговорах про перемир'я у Газі
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.