ГУР: Російський суховантаж Sparta пройшов Гібралтар та прямує до Сирії

Вантажне судно “Sparta”, яке Росія відправила для вивезення свого озброєння і техніки із Сирії, зламалось біля узбережжя Португалії ― вийшла з ладу паливна трубка головного двигуна.

Екіпаж росіян зміг усунути проблему та продовжив рух через Гібралтарську протоку.


Тим часом залишки російського контингенту у Сирії завершили стягуватись з віддалених районів та перебувають лише у двох місцях ― на авіабазі у Хмеймімі та військово-морській у Тартусі.

Частину свого озброєння та техніки із порту Тартуса росія почала перекидати морським шляхом до Лівії.

Також російські військові у Сирії активно обговорюють нібито вимогу нової влади арабської республіки до москви ― повністю вивести свій військовий контингент із сирійської території, зокрема з баз у Хмемімі й Тартусі, не пізніше 20 лютого 2025 року.

Цей крок нібито пов'язаний із прагненням нової влади в Дамаску домогтися зняття міжнародних санкцій.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
В ході операції ГУР та МЗС із Сирії евакуювали 34 людини
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.