В Афганістані через зливи загинули 40 людей, ще 350 - постраждали

В Афганістані щонайменше 40 людей загинули, а сотні отримали поранення внаслідок злив, які охопили східну частину країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.

Керівник управління ліквідації наслідків стихійних лих провінції Нангархар сказав, що 350 людей отримали поранення, близько 400 будинків зруйновані потоком води.

Багато постраждалих були доставлені до регіональної лікарні в Нангархарі з міста Джелалабад, столиці провінції, яке через шторми потерпає від відключень електроенергії та блокування автошляхів.

Ця трагедія сталася після того, як травневі раптові повені забрали життя сотень людей та знищили величезні площі сільськогосподарських угідь країни, де 80% населення займається сільським господарством.

Проблеми в Афганістані ускладнюються відсутністю іноземних агенцій з надання допомоги на місцях. Багато організацій залишили країну через нестабільність, яка виникла після того, як у 2021 році Талібан насильно захопив владу.

مشاركة هذا المنشور:
أخبار مشابهة
Різне
Медична група ADONIS оцінює збитки зруйнованої клініки в $3 млн
Близький Схід
Кількість жертв агресії Ізраїлю у Газі перевищила 37,6 тис.
الأخبار الرئيسية
سياسة
سيبيها يدعو الشركاء لاستراتيجية ضغط جديدة على روسيا
وزير الخارجية الأوكراني يطالب بتجفيف مصادر تمويل الآلة الحربية الروسية وتحطيم أوهام بوتين في تحقيق أهدافه عسكرياً
سياسة
زيلينسكي يهنئ الأوكرانيين بيوم الأب
الرئيس الأوكراني يشيد بدور الآباء في الدفاع عن أوكرانيا ويؤكد: كونك أباً في أوكرانيا اليوم هو شجاعة خاصة وحب خاص
سياسة
أوكرانيا تستهدف محطة نفطية وميناء وثلاثة جسور للعدو في ضربات دقيقة
القوات الأوكرانية تدمر محطة "تيس-تيرمينال-1" في كيرتش وميناء "قوقاز" الروسي، وتقطع خطوط إمداد رئيسية عبر جسور القرم وزاباروجيا وخيرسون
تابعونا عبر فيسبوك
تابعونا عبر تويتر
© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.