Турецький президент назвав прем'єр-міністра Ізраїлю "м'ясником Гази"

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху "м'ясником Гази" і звинуватив його в пропаганді антисемітизму. Про це повідомили Yeni Şafak, пише УНН.

"Нетаньягу, який вчинив одне з найбільших звірств минулого століття в Газі, вже вписав своє ім’я в історію як "м’ясник Гази"... Нетаньягу ставить під загрозу безпеку всіх євреїв, включаючи народ Ізраїлю, підживлюючи антисемітизм вбивствами, які він скоїв у Газі. Разом з антисемітизмом у світі зростає ворожість до ісламу", - сказав Ердоган.

Виступаючи перед депутатами від турецької правлячої “Партії справедливості та розвитку”, президент Ердоган жорстко висловився на рахунок прем'єр-міністра Ізраїлю. Окрім цього він заявив, що Ізраїсь скоїв геноцид в секторі Гази, за що ізраїльська адміністрація буде відповідати перед міжнародним правом.

Також Ердоган зазначив, що палестинські іммігранти, що живуть в західних країнах страждають через те, що їх демонізують під приводом ХАМАС та порівняв ставлення до мусульман зі ставленням до євреїв в минулому.

"Очевидно, сьогодні вони намагаються вигадати мусульманську проблему, так само, як це робили з євреями та ромами в минулому", - зазначив президент Туреччини.

Ранішн президент Ердоган вже критикував Ізраїль, називаючи його терористичною державою і заявив, що Ізраїль хоче знищити Газу разом з усіма її мешканцями. 

Поділитися публікацією:
Читайте також
Близький Схід
Представник ЮНІСЕФ: Ситуація в Газі виявилася гіршою, ніж я міг собі уявити
Близький Схід
Ізраїльсько-палестинський конфлікт: Ердоган розкритикував радбез ООН
Головні новини
Близький Схід
Удар Ізраїля по Газі вбив щонайменше 50 осіб — палестинські медики
Різне
Хусити атакували танкер, що плив з РФ до Китаю
Різне
В Афганістані через зливи загинули 40 людей, ще 350 - постраждали
Читайте в розділі
Різне
Хусити атакували танкер, що плив з РФ до Китаю
Різне
В Афганістані через зливи загинули 40 людей, ще 350 - постраждали
Різне
Медична група ADONIS оцінює збитки зруйнованої клініки в $3 млн
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.