Туреччина планує збільшити закупівлі газу у США

У Туреччині заявили про бажання збільшити імпорт зрідженого газу з США. Купівлі мають бути на вигідніших умовах.
Про це повідомило Bloomberg.

За словами президента Реджепа Таїпа Ердогана, Туреччина прагне поділитися газом з європейськими сусідами. Країна готова співпрацювати у постачанні американського газу до країн регіону.
  

“Ми хочемо збільшити постачання газу, який ми купуємо в США на більш вигідних умовах у майбутній період”, – заявив Ердоган.

Останні роки Вашингтон та Анкара мали напружені відносини, які нині намагаються врегулювати. Серед причин була купівля Туреччиною російської системи протиракетної оборони С-400.

Туреччина є транзитною країною, яка постачає газ Трансанатолійським газопроводом з Азербайджану. Він простягається до Греції, де з’єднується з іншим трубопроводом, який веде до Італії. Анкара імпортує газ з Росії, Азербайджану, Алжиру та США.

США стали найбільшим постачальником СПГ до Туреччини. Щорічно Анкара імпортує близько 60 мільярдів кубометрів газу.

Ердоган запропонував Вашингтону скасувати додаткові тарифи на турецьку сталь та алюміній. Їх запровадили ще за часів правлення Дональда Трампа. Крім того, турецький лідер закликав усунути перешкоди для торгівлі зброєю.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Політика
Блінкен закликав Вірменію та Азербайджан негайно припинити будь-які військові дії
Різне
Туркменістан просить Туреччину запровадити візовий режим для своїх громадян
Головні новини
Політика
Наслідний принц Ірану закликав протестувальників до захоплення центрів міст та страйків
Різне
Ірак оголосив війну проросійським вербувальникам найманців
Економіка
Макрон закликав французькі компанії повернутися до Африки
Читайте в розділі
Економіка
Макрон закликав французькі компанії повернутися до Африки
Економіка
Ліван готує масштабне вилучення активів корумпованих чиновників та банкірів
Центробанк країни розпочав полювання на вкрадені сотні мільйонів доларів
Економіка
Саудівська Аравія відкриває ринок для іноземців: що це означає для інвесторів
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.