Зеленський прибув до Стамбула для переговорів з Ердоганом

Київ та Анкара обговорюють безпеку в Європі та на Близькому Сході

Володимир Зеленський прибув до Стамбула для проведення стратегічних переговорів із президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Зустріч фокусується на пошуку довготривалих рішень для припинення вогню та відновлення стабільності в межах Стамбульського процесу.

Напередодні візиту Ердоган провів розмову з Путіним, під час якої російський диктатор звинуватив Україну в намірах атакувати газопровід до Туреччини. Зеленський наголосив, що зміцнення партнерства з Анкарою необхідне для захисту людських життів у Європі та регіоні Близького Сходу.

Програма поїздки також включає зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм напередодні православного Великодня, що припадає на 12 квітня. Українська сторона пропонує встановити святкове перемир'я, яке передбачає повне припинення ударів по критичній енергетичній інфраструктурі.

Росія наразі висловлює скептицизм щодо ініціатив Києва, заявляючи про відсутність конкретних та зрозумілих пропозицій для обговорення. Протягом чотирьох років повномасштабної агресії російські атаки на українські об'єкти енергетики залишили мільйони мирних мешканців без тепла та світла.

Туреччина продовжує посилювати свою роль головного посередника, намагаючись синхронізувати безпекові зусилля в Чорному морі з процесами стабілізації в Арабській затоці. Успіх дипломатії Ердогана у питанні захисту енергомереж здатний знизити цінову паніку на нафтових ринках та убезпечити глобальну логістику від подальших руйнівних потрясінь.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Різне
Ізраїльські військові знищили систему спостереження миротворців ООН у Лівані
ЦАХАЛ зруйнував камери та пошкодив штаб-квартиру міжнародної місії в Накурі
Дипломатія
ООН знову відклала розв'язання кризи в Ормузькій протоці через шантаж Москви та Пекіна
Бахрейн змушений послабити проєкт резолюції задля примарного консенсусу в Радбезі
Різне
Трамп висунув останній ультиматум Ірану щодо Ормузької протоки
Президент США дав Тегерану 48 годин на розблокування морського шляху
Близький Схід
Близький Схід на порозі найбільшої екологічної катастрофи з 1991 року
Масовані удари по нафтогазовій інфраструктурі загрожують екосистемі Арабської затоки
Главные новости
Экономика
Цены на нефть упали ниже 100 долларов на фоне перемирия США и Ирана
Рынок мгновенно отреагировал на решение сторон остановить боевые действия ради открытия Ормузского пролива
Разное
В Совете Безопасности ООН рассматривается возможность военного вмешательства в Судан
Международное сообщество готовит резолюцию для силового прекращения гражданской войны
Ближний восток
Триумф или капитуляция: Трамп объявил о победе в девятой войне
Соединенные Штаты приняли ключевые условия Ирана ради формального завершения конфликта
Читайте в разделе
Політика
В Иране правозащитницу Наргес Мохаммади приговорили еще к более чем 7 годам заключения
Ее обвинили в якобы «заговоре и пропагандистской деятельности».
Політика
Ливия в ООН: Хватит быть полем битвы, верните нам наш суверенитет
Глава Президентского совета представил план из четырех пунктов для выхода из кризиса
Політика
Германия поддержит резолюцию ООН о двух государствах, но не признает Палестину
Берлин занимает осторожную позицию, пытаясь сбалансировать поддержку Израиля и международное право
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.