Турецький президент назвав прем'єр-міністра Ізраїлю "м'ясником Гази"

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху "м'ясником Гази" і звинуватив його в пропаганді антисемітизму. Про це повідомили Yeni Şafak, пише УНН.

"Нетаньягу, який вчинив одне з найбільших звірств минулого століття в Газі, вже вписав своє ім’я в історію як "м’ясник Гази"... Нетаньягу ставить під загрозу безпеку всіх євреїв, включаючи народ Ізраїлю, підживлюючи антисемітизм вбивствами, які він скоїв у Газі. Разом з антисемітизмом у світі зростає ворожість до ісламу", - сказав Ердоган.

Виступаючи перед депутатами від турецької правлячої “Партії справедливості та розвитку”, президент Ердоган жорстко висловився на рахунок прем'єр-міністра Ізраїлю. Окрім цього він заявив, що Ізраїсь скоїв геноцид в секторі Гази, за що ізраїльська адміністрація буде відповідати перед міжнародним правом.

Також Ердоган зазначив, що палестинські іммігранти, що живуть в західних країнах страждають через те, що їх демонізують під приводом ХАМАС та порівняв ставлення до мусульман зі ставленням до євреїв в минулому.

"Очевидно, сьогодні вони намагаються вигадати мусульманську проблему, так само, як це робили з євреями та ромами в минулому", - зазначив президент Туреччини.

Ранішн президент Ердоган вже критикував Ізраїль, називаючи його терористичною державою і заявив, що Ізраїль хоче знищити Газу разом з усіма її мешканцями. 

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Близький Схід
Представник ЮНІСЕФ: Ситуація в Газі виявилася гіршою, ніж я міг собі уявити
Близький Схід
Ізраїльсько-палестинський конфлікт: Ердоган розкритикував радбез ООН
Главные новости
Происшествия
Израиль захватил замок Бофор в Ливане и спровоцировал экстренное заседание Совбеза ООН
Франция созывает ООН из-за расширения израильской оккупации юга Ливана
Экономика
Президент Сирии просит Трампа отменить остатки санкций для восстановления экономики
Асад свергнут, но ограничения США до сих пор тормозят инвестиции
Дипломатия
США предлагают новый план деэскалации в Ливане на фоне израильского наступления
Вашингтон пытается остановить войну путем постепенного прекращения огня
Читайте в разделе
Різне
Президенту ПАСЕ передали обращение трех ведущих чеченских боевых подразделений Украины
Ключевое предложение – создать на базе ПАСЕ отдельную платформу для диалога Ассамблеи с национально-освободительным движением временно оккупированной Ичкерии.
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.