У Лівані пролунав потужний вибух: поранені миротворці ООН

У Лівані внаслідок вибуху біля стадіону Саїда отримали поранення шестеро малайзійських миротворців, які служать у країні під егідою ООН. Інцидент стався у четвер, 7 листопада.

Про це повідомило видання The Straits Times із посиланням на міністерство оборони Малайзії. Про причини вибуху відомство не надало подробиць.

"Міністерство оборони Малайзії заявило, що вибух був "спрямований на автомобіль, що прямував до Бейрута, але також пошкодив автобус, який перевозив малайзійських миротворців ООН, унаслідок чого шість із них отримали поранення", – йдеться у повідомленні видання.


Зазначимо, що 6 листопада на акаунті міноборони Малайзії в соцмережі Х повідомили, що перша група з 220-го малайзійського батальйонного контингенту (MALBATT) 850-12 вирушила до Лівану для виконання там миротворчої місії.

Водночас, як пише видання, ООН заявила, що п'ять малайзійських миротворців були серед поранених унаслідок авіаудару з боку Ізраїлю у Південному Лівані 7 листопада. В результаті атаки також загинуло троє мирних жителів.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Різне
Ліван заявляє про щонайменше 40 загиблих за день унаслідок ізраїльських ударів
Главные новости
Разное
Украина предложила помощь в разблокировании Ормузского пролива
Владимир Зеленский заявил о готовности применить опыт Черного моря
Дипломатия
Китай стал главным посредником в переговорах между Афганистаном и Пакистаном
Пекин пытается остановить самый кровавый конфликт за последние годы на своих границах
Ближний восток
Цены на нефть установили исторический рекорд из-за угроз Трампа
Рынок перешел в состояние экстремальной бэквордации на фоне дефицита сырья
Читайте в разделе
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.