Іран закупив у Росії гелікоптери Мі-28 та винищувачі Су-35

В Ірані заявили, що домовилися з країною-агресором Росією про постачання Су-35 та закупівлю ударних гелікоптерів Мі-28.

Про це пише "Мілітарний" з посиланням на заяву заступника міністра оборони Ірану генерала Махді Фарахі.

Мехді Фарахі заявив, що відповідно до домовленостей, Іран отримає російські винищувачі Су-35, ударні гелікоптери Мі-28 та реактивні навчально-бойові літаки Як-130.

Перші Як-130 вже доправили до Ірану. Літаки та гелікоптери обіцяють привезти в країну найближчим часом. Проте скільки винищувачів і літаків буде — наразі невідомо.

Про фіналізацію угоди на продаж російських винищувачів Су-35 Іран заявив у березні. У грудні минулого року адміністрація президента США повідомляла, що росіяни вже готують іранських пілотів до роботи з новітніми винищувачами.

Нагадаємо, станом на липень цього року Іран уже понад рік очікував на поставку з Росії партії багатоцільових винищувачів четвертого покоління Су-35, за які Тегеран нібито повністю заплатив Москві ще за часів правління колишнього президента Хасана Рухані.

У відповідь Іран, який постачає країні-агресорці Росії баражуючі бомби різного типу, також може передати їй балістичні ракети малої дальності.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Економіка
Росія намагається задобрити Африку безкоштовним зерном
Різне
Іран модернізував гіперзвукову ракету "Фаттах" та дрон "Шахед"
Главные новости
Разное
Талибан заявил об авиаударах Пакистана по афганской столице
Разное
В Турции произошло мощное землетрясение
Политика
Иранские ракеты падают возле баз НАТО: Турция под угрозой втягивания в войну
США срочно эвакуируют своих граждан после серии взрывов на юге страны
Читайте в разделе
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.