В ході операції ГУР та МЗС із Сирії евакуювали 34 людини

21 грудня 2024 року за дорученням Президента України Володимира Зеленського внаслідок успішної операції ГУР МО та МЗС України з території Сирії через Ліван евакуйовано 34 людини ― 31 громадянина України та трьох громадян Сирії, родичів громадян України з законним правом в’їзду на територію нашої держави. Про це на своєму офіційному сайті повідомило ГУР України.

Серед групи ― 15 дітей.

"Дякуємо за допомогу у здійсненні місії Тамеру Альтунсі — українському та сирійському громадському діячеві, підприємцю, дипломату, почесному Генеральному консулу України в місті Алеппо, Сирія.

Висловлюємо вдячність ліванській стороні, зокрема генеральному менеджеру спортивних та молодіжних закладів у Лівані ― доктору Наджи Хаммуду.

За постійну підтримку операцій з порятунку громадян України дякуємо авіакомпанії Sky Up.

За сприяння в реалізації евакуаційної місії також дякуємо владі Республіки Молдова", - зазначено в повідомленні. 

Евакуйовані громадяни вже приземлились в аеропорту Кишинева, звідки далі вирушать додому в Україну.

“Дякую Воєнній розвідці України та посольству України в Лівані за можливість повернутись в Україну та побачити своїх рідних ― вперше за 10 років”, ― сказала евакуйована громадянка України.

Здійснена нині важлива операція з порятунку українців із Сирії ― черговий доказ, що Україна допомагає своїм громадянам ― скрізь, всюди і завжди. Воєнні розвідники разом з колегами з МЗС роблять все можливе, щоб захистити права наших людей, допомогти кожному й кожній, хто опинився в біді”, ― наголосив начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

 

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Політика
Київ готовий постачати продовольство до Сирії через припинення поставок з Росії
Близький Схід
Лідер сирійських повстанців пообіцяв розпустити сили безпеки режиму Асада і закрити в'язниці
Главные новости
Экономика
Финансовый удар по Тегерану: США готовят самые жесткие в истории санкции против иранского режима
Мировое сообщество надеется, что новые ограничения остановят агрессию Ирана
Ближний восток
Морской паралич углубляется: трафик судов в Ормузском и Баб-эль-Мандебском проливах упал до минимума
Тупик в дипломатии и угрозы атак заставляют мировых перевозчиков огибать регион
Политика
Египет и Катар призывают США и Иран немедленно возобновить мирные переговоры
Каир и Доха настаивают на разблокировании Ормузского пролива дипломатическим путем
Читайте в разделе
Різне
Хуситы атаковали нефтяную инфраструктуру Саудовской Аравии
Неясно насколько критически эти удары повлияли на общую работу нефтеперерабатывающего завода и состояние хранилищ.
Різне
Президенту ПАСЕ передали обращение трех ведущих чеченских боевых подразделений Украины
Ключевое предложение – создать на базе ПАСЕ отдельную платформу для диалога Ассамблеи с национально-освободительным движением временно оккупированной Ичкерии.
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.