Біля берегів Лівії зник човен із мігрантами - доля понад сотні людей невідома

Біля узбережжя Лівії, ймовірно, зазнав аварії човен із мігрантами, на борту якого перебували 117 осіб.

За інформацією  Euronews, після втрати зв’язку з судном жодна країна не розпочала пошуково-рятувальну операцію. Наразі доля щонайменше 116 людей залишається невідомою.

Як повідомляє організація, човен вийшов із лівійського міста Зувара ввечері ще 18 грудня. Через кілька годин після виходу у море різко погіршилися погодні умови: посилився вітер і піднялися хвилі. Невдовзі після цього зв’язок із судном було втрачено.

Єдиним відомим вижившим наразі є чоловік, якого врятував місцевий рибалка. Потерпілого доправили до лікарні, однак поки не змогли офіційно підтвердити всі обставини його порятунку.

Після втрати зв’язку неурядова організації Alarm Phone, що займається порятунком мігратів у морі кілька разів зверталася до берегових охорон Італії, Лівії та Тунісу з проханням розпочати пошуково-рятувальну операцію. У відповідь усі три служби повідомили, що в зазначений період не проводили жодних рятувальних дій, посилаючись на несприятливі погодні умови.

Окремі судна гуманітарних організацій здійснювали патрулювання району, однак ані повітряні пошуки, ані морські рейди не дали результатів: слідів затонулого човна чи людей виявлено не було.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Політика
Лівія в ООН: Досить бути полем битви, поверніть нам наш суверенітет
Глава Президентської ради представив план із чотирьох пунктів для виходу з кризи
Главные новости
Экономика
Нефтяной рынок замер в ожидании результатов переговоров США и Ирана
Цены на нефть Brent стабилизировались у отметки 98 долларов за баррель
Политика
Пекин предупреждает о критической точке между миром и большой войной в Арабском заливе
Китай призвал остановить возобновление боевых действий между США и Ираном
Разное
Совет мира готовит план разоружения ХАМАС на фоне затяжных переговоров в Брюсселе
Николай Младенов оптимистично оценивает шансы на успех вопреки сложности диалога
Читайте в разделе
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.