Агентства ООН попереджають про зростання ризику голоду в 18 "гарячих точках"

Прогнозується погіршення ситуації з голодом у 18 "гарячих точках" у всьому світі, включно з Суданом, де через конфлікт мільйони людей ризикують померти від голоду, йдеться в доповіді, опублікованій у понеділок, повідомляє Всесвітня продовольча програма (WFP).

У доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) і Всесвітньої продовольчої програми (WFP) йдеться, що гостра відсутність продовольчої безпеки загрожує 22 країнам.

Судан, Буркіна-Фасо, Гаїті та Малі були підняті до найвищого рівня тривоги, до них приєдналися Афганістан, Нігерія, Сомалі, Південний Судан і Ємен, йдеться в доповіді.

"Не тільки більше людей у більшій кількості місць по всьому світу голодують, а й тяжкість голоду, з яким вони стикаються, гірша, ніж будь-коли", — сказала виконавчий директор WFP Сінді Маккейн.

У доповіді також згадується додатковий ризик, пов'язаний з імовірним Ель-Ніньо - природним кліматичним явищем, яке чинить потепління на температуру поверхні океану в центральній і східній частинах Тихого океану, оскільки воно також викликає побоювання щодо кліматичних екстремальних явищ у вразливих країнах.

Вона закликала до термінових гуманітарних дій для порятунку життів і засобів для існування, а також для запобігання голоду і смерті.

"Якщо ми хочемо досягти глобальної продовольчої безпеки для всіх, гарантуючи, що ніхто не залишиться без уваги, — сказав Генеральний директор FAO Донгю Ку, - то в сьогоднішніх умовах ризику ми більше не можемо діяти за звичним сценарієм".

Він наголосив на необхідності негайного втручання в сільськогосподарський сектор, "щоб витягнути людей з межі голоду, допомогти їм відновити своє життя і забезпечити довгострокові рішення для усунення корінних причин відсутності продовольчої безпеки".

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Різне
На Афганістан обрушилася смертельна повінь: будинки змиває течією
Різне
У столиці Судану напередодні оголошеного перемир'я вирують бої
Різне
В ООН закликають сторони конфлікту у Судані забезпечити захист гумдопомоги
Главные новости
Дипломатия
Конец 40-летней войны: парламент Турции согласовал реинтеграцию курдских бойцов
Анкара готовит правовую базу для окончательного разоружения PKK и национального примирения
Политика
Отсчет пошел: Трамп установил Тегерану финальный срок для ядерной сделки
Вашингтон требует немедленных уступок от Тегерана на фоне усиления военного давления
Ближний восток
Сенатор Линдси Грэм назвал Саудовскую Аравию ключом к стабильности на Ближнем Востоке
Американский политик обсудил с Мухаммедом бин Салманом будущее региона и права палестинцев
Читайте в разделе
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.