Африканська переговорна місія спробує зупинити війну в Україні

Президент Сьєрра-Леоне Джуліус Маада Біо заявив, що група з шести африканських країн хоче виступити посередниками для перемовин, щоб зупинити війну в Україні. Цього місяця представники Замбії, Сенегалу, Єгипту, Республіки Конго, Уганди й Південно-Африканської Республіки відвідають Київ та Москву з пропозиціями миру.

Про це президент Сьєрра-Леоне Джуліус Маада Біо сказав в інтерв’ю Bloomberg: “Ми намагаємося знову з надією, що зможемо схилити президента Путіна або обидві сторони до справжнього припинення цієї війни”.

Він додав, що війна в Україні спричинила багато економічних проблем для його країни та інших африканських держав.

“Це дуже впливає на нас, оскільки ми - імпортер. Майже всі наші важливі товари та продукти харчування ми отримуємо ззовні”, - заявив президент Сьєрра-Леоне.

Крім того, Україна та РФ - ключові постачальники добрив та пшениці до Сьєрра-Леоне, а війна суттєво підвищила ціни на ці товари.

“Україна та численні міжнародні кризи ослабили нашу державу в тому сенсі, що економічний тиск, вартість життя - легкі виправдання для опозиції”, - зазначив Джуліус Маада Біо.

Раніше абсурдний «мирний план» запропонувала Індонезія, адже він лише зіграє на руку Росії. Олексій Резніков, міністр оборони України, відреагував на так званий мирний план, який представила Індонезія на саміті безпеки в Сінгапурі. Він відхилив його та розкритикував.

Війна закінчиться лише тоді, коли країна-окупант виведе свої війська. Про це у Twitter написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Разное
Азербайджан надав гумдопомогу для постраждалих від катастрофи на Каховській ГЕС
Політика
Саудівська Аравія готова стати посередником між Україною та Росією
Главные новости
Дипломатия
Конец 40-летней войны: парламент Турции согласовал реинтеграцию курдских бойцов
Анкара готовит правовую базу для окончательного разоружения PKK и национального примирения
Политика
Отсчет пошел: Трамп установил Тегерану финальный срок для ядерной сделки
Вашингтон требует немедленных уступок от Тегерана на фоне усиления военного давления
Ближний восток
Сенатор Линдси Грэм назвал Саудовскую Аравию ключом к стабильности на Ближнем Востоке
Американский политик обсудил с Мухаммедом бин Салманом будущее региона и права палестинцев
Читайте в разделе
Політика
В Иране правозащитницу Наргес Мохаммади приговорили еще к более чем 7 годам заключения
Ее обвинили в якобы «заговоре и пропагандистской деятельности».
Політика
Ливия в ООН: Хватит быть полем битвы, верните нам наш суверенитет
Глава Президентского совета представил план из четырех пунктов для выхода из кризиса
Політика
Германия поддержит резолюцию ООН о двух государствах, но не признает Палестину
Берлин занимает осторожную позицию, пытаясь сбалансировать поддержку Израиля и международное право
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.