Влада ОАЕ прагне допомогти курцям позбутися шкідливої звички

З 29 липня в ОАЕ легалізують нікотинові подушечки без тютюну в рамках боротьби з курінням

В Об'єднаних Арабських Еміратах з 29 липня буде дозволено легальний продаж нікотинових подушечок без вмісту тютюну. На думку влади, це може допомогти курцям відмовитися від сигарет. Нікотинові паучі — це невеликі бездимні вироби, що містять нікотин, але не тютюн.

Доктор Санам Маллік, консультант із сімейної медицини, зазначив, що нікотин є речовиною, яка викликає залежність. Подушечки стимулюють вироблення дофаміну — гормону, відповідального за відчуття задоволення, що допомагає знизити тягу та симптоми відміни, тим самим сприяючи припиненню куріння. Хоча нікотинові подушечки можуть бути корисним інструментом для деяких людей, які намагаються кинути палити, їх ефективність порівняно з іншими методами відмови від куріння залежить від низки факторів. Однією з переваг є відсутність вдихання диму, що значно знижує ризик пошкодження легень порівняно з традиційним курінням. Однак, як і всі нікотинові продукти, подушечки можуть викликати залежність.

Зазначимо, що традиційні нікотинові замінники, такі як пластирі та жувальні гумки, вже доступні в аптеках ОАЕ і допомагають збільшити шанси на відмову від куріння на 50-70%. Варто зазначити, що на всіх нікотинових продуктах в ОАЕ має бути розміщено попередження про шкоду для здоров'я та обмеження за віком – продажі заборонені для осіб молодше 18 років. 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, тютюн залишається однією з основних причин безлічі захворювань та передчасних смертей, забираючи майже вісім мільйонів життів щорічно. Як показує статистика, у 2018 році в ОАЕ курили майже 16% чоловіків та 2,5% жінок.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
ОАЕ посилили правила для еміратців, які навчаються за кордоном
Навчання за межами країни дозволене лише у визнаних університетах
Економіка
Фонд розвитку Абу-Дабі розширює глобальний вплив, допомагаючи 107 країнам розвиватися
ADFD посилює підтримку сталих проєктів і міжнародне співробітництво у 2024 році
Економіка
Компанія з ОАЕ купує одне з найбільших у світі родовищ олова
Економіка
ОПЕК+ може виконати 18-місячну програму збільшення видобутку вже у жовтні
Головні новини
Економіка
Ціни на нафту різко впали після поновлення перемир’я між Іраном та Ізраїлем
Дипломатія
Саудівська Аравія вітає перемир'я між Іраном та Ізраїлем
Ер-Ріяд висловлює підтримку припиненню вогню та закликає до подальшої деескалації у регіоні
Дипломатія
ООН тимчасово виводить частину міжнародного персоналу з Ірану через безпекові загрози
ООН переміщує співробітників з Ірану після останніх ізраїльських ударів по Тегерану
Читайте в розділі
Різне
Сили швидкого реагування (RSF) посилюють контроль над лініями постачання армії Судану
RSF, які вважаються терористами, захопили стратегічні прикордонні райони, що зміщує військовий баланс у Судані
Різне
Катар знову відкриває повітряний простір після перехоплення іранських ракет
Іран завдав удару по американській базі в Катарі, проте обидві сторони шукають деескалації
Економіка
Єгипет продовжує мегапроєкти, попри регіональну нестабільність
Уряд Єгипту демонструє стійкість, відмовляючись від політики економії на тлі загострення конфліктів у регіоні
<ПопНаст>
Червень 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Шукайте нас на Facebook
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.