Турция открыла научную станцию в Антарктике

Пока что это временный пункт
Турецкая научная база появится в Антарктике на острове Хорсшу.

Об этом пишет информационное агентство Anadolu.

«Научная станция в Антарктике имеет огромное значение для Турции. На ней созданы все условия для турецких исследователей, проделавших путь в 14 тысяч километров. Станция будет функционировать в летний сезон на протяжении трех лет», - сказала руководитель третьей турецкой научной экспедиции в Антарктику Бурджу Озсой.

Три модуля весом шесть тонн были доставлены на остров при помощи барж, лодок Zodiac и вертолетов. На их установку ушла неделя.

Источник: Anadolu

Поділитися публікацією:
Головні новини
Економіка
Адміністрація Трампа розблокувала продаж авіаційних двигунів для Туреччини на понад 700 млн доларів
Анкара отримає американські технології для свого винищувача KAAN попри спротив Конгресу
Політика
Правосуддя неминуче: у Сирії розпочався суд над головним муфтієм режиму Асада
Колишній духовний лідер диктатури відповідатиме за заклики до масових убивств сирійців
Дипломатія
Лідери Арабської затоки вимагають від США жорсткого контролю над Іраном
Міністри РСАДЗ обумовлюють інвестиції в іранську економіку відмовою Тегерана від тероризму
Читайте в розділі
Ближний восток
ЮНІСЕФ: Понад 200 дітей загинули в Лівані за останні два місяці
Ближний восток
Reuters: Ізраїль не виконав вимоги США щодо покращення гуманітарної кризи в Газі
Ближний восток
Китай виступив проти порушень Ізраїлем суверенітету Лівану
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.