Туреччина обмежила купівлю російської нафти

Туреччина почала закуповувати менше російської сирої нафти на тлі масштабних санкцій США.

За оцінками аналітичної компанії Vortexa Ltd, з близько 650 000 барелів нафти, які щоденно купує Туреччина, лише 19% російської нафти, тоді як торік частка нафти з РФ перевищувала 50%.

Туреччина почала закуповувати нафту у нових постачальників. Зокрема НПЗ Turkiye Petrol Rafinerileri AS, відомий як Tupras, закупив партію нафти з Бразилії. На цей час її перевозять судном Joao Candido.

Такі зміни, імовірно, відбуваються через санкції, запроваджені у січні адміністрацією експрезидента США Джо Байдена.

Tupras планував припинити купівлю російської нафти, яка не відповідала ціновій стелі G7, з кінця лютого. Компанія також повідомила, що припинила купівлю російський сорт нафти Urals.

Бразильська державна нафтова компанія Petrobras продала 950 000 барелів нафти Itapu з вмістом сірки 0,25% для доставки до Туреччини на початку квітня, мовиться у заяві компанії.

   Попри санкції адміністрації Джо Байдена проти російської нафтової промисловості, Росія продовжує вивозити нафту зі своїх портів. Однак обмеження суттєво впливають на здатність продавати паливо та доставляти його до портів покупців. На російських танкерах наразі накопичено сирої нафти на загальну суму близько $1,3 млрд.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Економіка
Туреччині вдалося збити інфляцію нижче за 40% вперше за два роки
Головні новини
Різне
В Ірані затримали нобелівську лауреатку Наргес Мохаммаді
Економіка
Кувейт прискорює будівництво залізниці РСАД для зміцнення регіональної інтеграції
Проєкт названо стратегічним пріоритетом для поглиблення економічних зв'язків
Близький Схід
"Ви не можете воювати з усіма": Посланець США закликає Ізраїль укласти угоду з Сирією
Том Баррак назвав Сирію "найпростішим кроком" для Ізраїлю на шляху до миру
Читайте в розділі
Економіка
Кувейт прискорює будівництво залізниці РСАД для зміцнення регіональної інтеграції
Проєкт названо стратегічним пріоритетом для поглиблення економічних зв'язків
Економіка
Азербайджан розширює зелену енергетику на звільнених територіях
Економіка
Саудівські компанії інвестують у нафтогазовий сектор Сирії
Чотири гіганти підписали угоди про розробку родовищ та технічну підтримку
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.