Саудівська Аравія збільшила вдвічі постачання нафти до Європи

На тлі відмови Євросоюзу від російської нафти Саудівська Аравія збільшила постачання нафти.

Про це повідомив міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Сальман у ході конференції Future Investment Initiative.

Він заявив, що Саудівська Аравія намагається полегшити ситуацію з поставками та веде переговори з низкою країн, зокрема Німеччиною, Польщею, Чехією, Румунією, Хорватією.

За словами міністра, ці країни вирішили питання з усуненням "вузьких місць" у логістиці доставки нафти, що дозволило збільшити постачання до Європи з 490 тисяч барелів на добу у вересні минулого року до 950 тисяч барелів у вересні 2022 року.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Політика
Іран попередив Саудівську Аравію через зближення з Ізраїлем
Економіка
ЄС ввів санкції проти Ірану
Головні новини
Різне
Ізраїль готується розгорнути свою військову базу в Сомаліленді
Невизнана республіка відкриває двері для ізраїльської мілітаризації Червоного моря
Економіка
ОАЕ нарощують видобуток нафти до 5 млн барелів на добу після виходу з ОПЕК
Абу-Дабі інвестує мільярди доларів в енергетичну незалежність від квот
Дипломатія
Саудівська Аравія та Пакистан зміцнюють стратегічне партнерство для стабілізації регіону
Шахбаз Шаріф і Мухаммед бін Салман узгодили спільну дипломатичну лінію
Читайте в розділі
Економіка
ОАЕ нарощують видобуток нафти до 5 млн барелів на добу після виходу з ОПЕК
Абу-Дабі інвестує мільярди доларів в енергетичну незалежність від квот
Економіка
Ірак розпочинає масштабний експорт нафти через порти Сирії в обхід Арабської затоки
Багдад і Дамаск розширюють стратегічний енергетичний транзит до Середземного моря
Економіка
Reuters: Ціни на нафту обвалилися до найнижчого рівня за кілька місяців
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.