Саудівська Аравія розробляє найбільший аеропорт у світі

Саудівська Аравія оголосила про амбіційний план створення найбільшого аеропорту у світі. Цей проєкт, який вже викликав значний інтерес серед експертів та аналітиків індустрії, розрахований не лише на підсилення позицій країни як важливого авіаційного вузла, але й на сприяння соціально-економічному розвитку регіону.

Новий Міжнародний аеропорт імені короля Салмана в Ер-Ріяді буде відкрито до 2030 року. Розкинувшись на площі у понад 57 квадратних кілометрів, з яких 12 квадратних кілометрів буде відведено під торгові точки, цей аеропорт стане найбільшим у світі за площею та обсягом обслуговування пасажирів.Проєкт передбачає обслуговування 120 мільйонів пасажирів на рік з перспективою зростання до 185 мільйонів до 2050 року. Такі амбіційні показники є частиною стратегії Саудівської Аравії щодо розвитку туризму та перетворення Ер-Ріяда на одне з десяти найбільш економічно розвинених міст світу. Згідно з офіційною заявою Саудівського пресагентства, аеропорт матиме чотири пасажирські термінали, окремий вантажний термінал і шість паралельних злітно-посадкових смуг. Це відзначає значний крок вперед у розвитку авіаційної інфраструктури регіону. 

На сьогодні найбільшим за площею є Міжнародний аеропорт імені короля Фахда в Саудівській Аравії, який раніше використовувався як військово-повітряна база США. Однак новий проєкт має на меті не просто перевершити існуючі рекорди, але й відіграти ключову роль у розвитку міжнародного туризму та економіки країни в цілому.


Планування Міжнародного аеропорту імені короля Салмана у Ер-Ріяді відображає стратегічне бачення Саудівської Аравії щодо розвитку інфраструктури та туризму. Цей проєкт не лише зміцнить глобальне положення країни як провідного авіаційного хаба але й сприятиме економічному росту та соціальному прогресу. 
 

Поділитися публікацією:
Читайте також
Дипломатія
Саудівська Аравія та Іран офіційно відновили дипломатичні відносини
Економіка
Саудівська Аравія продовжить скорочення видобутку нафти на 1 млн б/д до кінця року
Головні новини
Близький Схід
Bloomberg: Для відбудови Гази знадобиться два десятиріччя та не менше 50 мільярдів доларів
Економіка
Туреччина зупинила всю торгівлю з Ізраїлем
Різне
Арабська рада в Україні та Хмельницька обласна рада обговорили шляхи співпраці
Читайте в розділі
Різне
Арабська рада в Україні та Хмельницька обласна рада обговорили шляхи співпраці
Різне
Сомалійські пірати знову активно атакують судна
Різне
Чому арабісти важливі: культурні обміни та інформаційна війна на Глобальному Півдні
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.