Найбільший держбанк ОАЕ обмежує бізнес з РФ

Головний державний банк Дубая Emirates NBD закрив російський підрозділ, а також значну кількість великих російських рахунків (понад $5 млн) або пов’язаних з особами, що потрапили під санкції. Крім того, банк перестав приймати рублеві перекази та платежі, повідомляє видання The Moscow Times.

За інформацією видання, раніше банк активно працював із росіянами — обслуговував великі операції з торгівлі нафтою, а також відкрив окремий підрозділ для роботи з заможними росіянами. Однак після відвідування країни представниками Міністерства фінансів та Державного департаменту США та включення до списку санкцій кількох місцевих компаній, які торгували російською нафтою в порушення цінової стелі, політика Emirates NBD стала змінюватися. Крім того, на банк вплинуло отримання Мінфіном США розширених повноважень для покарання іноземних банків, чия діяльність сприяє обходу санкцій та роботі російського ВПК.

Нагадаємо, Дубай став одним із головних каналів фінансового зв’язку із зовнішнім світом для російського бізнесу після введення масштабних санкцій за вторгнення в Україну. Тепер під тиском США це вікно починає закриватися: банки ОАЕ слідом за кредитними організаціями Туреччини та Китаю обмежили розрахунки з Росією та почали закривати рахунки компаніям та фізичним особам. Відомо, що під удар вже потрапили велика мережа з торгівлі нафтою Роснефти, Уралкалій і мільярдер Іван Таврін, який став найбільшим покупцем активів іноземних компаній, що пішли з Росії.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
ОАЕ створили інноваційний дешевий БПЛА, що знищує дрони-камікадзе
Головні новини
Політика
Хезболла та Ліван схвалили проєкт угоди про припинення вогню з Ізраїлем
Ближний восток
ЮНІСЕФ: Понад 200 дітей загинули в Лівані за останні два місяці
Різне
ВВС: Турецькі атаки у Сирії позбавили води понад мільйон людей
Читайте в розділі
Економіка
Єгипет придбав 120 тис. тонн пшениці з України
Економіка
Іранська валюта впала до історичного мінімуму
Економіка
Аль-Шаммарі: дозвіл на експорт дронів залучить в Україну потрібні ресурси та інвестиції
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.