Іран намагався захопити одразу два танкери поблизу Омана: їх врятував есмінець ВМС США

Іранські військово-морські кораблі напередодні, 5 липня, намагались захопити два танкери з нафтою у міжнародних водах неподалік Омана. Про це повідомили Військово-морські сили США та опублікували відео.

У ВПС США додали, що іранські кораблі навіть відкрили вогонь по одному з суден, проте швидко зникли з місця подій, коли на обрії з’явився американський есмінець.

Пізніше, як пише Reuters, Іран заявив, що мав ордер суду на арешт одного з двох нафтових танкерів – Richmond Voyager – після того, як той раніше зіткнувся з іранським судном. У Морському пошуково-рятувальному центрі іранської провінції Хормозган зазанчили, що “Richmond Voyager, що плаває під прапором Багамських островів, зіткнувся з іранським судном, і іранські військово-морські сили отримали ордер суду на його захоплення”. Там також додали, що в результаті зіткнення п’ятеро людей з іранського корабля отримали поранення, а борт затопило, тому власник звернувся до суду.

Американський флот заявив, що у відповідь на сигнал лиха з танкера відправили до нього есмінець USS McFaul з керованими ракетами USS McFaul.

Американський нафтогігіант Chevron, який управляє Richmond Voyager, заявив, що її екіпаж у безпеці, і судно працює в штатному режимі.

Нагадаємо, трохи більше місця тому Іран захопив два нафтових танкери за один тиждень. 

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
Іран та Росія хочуть обʼєднати флот
Головні новини
Близький Схід
Удар Ізраїля по Газі вбив щонайменше 50 осіб — палестинські медики
Різне
Хусити атакували танкер, що плив з РФ до Китаю
Різне
В Афганістані через зливи загинули 40 людей, ще 350 - постраждали
Читайте в розділі
Різне
Хусити атакували танкер, що плив з РФ до Китаю
Різне
В Афганістані через зливи загинули 40 людей, ще 350 - постраждали
Різне
Медична група ADONIS оцінює збитки зруйнованої клініки в $3 млн
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.