Футбольный клуб Турции наказан за долг перед "Шахтером"

Клуб задолжал около 4,5 миллионов евро за трансферы Самира Насри, Данило Соузы Кампоса, Сасо Форнецци и Густаво Бланко-Лещука.

Турецкий "Антальяспор" получил трансферный бан из-за накопившихся долгов по предыдущим трансферам.

Как сообщает Sadece Antalyaspor, клуб задолжал около 4,5 миллионов евро за трансферы Самира Насри, Данило Соузы Кампоса, Сасо Форнецци и Густаво Бланко-Лещука.

Точная сумма, которую "Антальяспор" должен "горнякам" за Бланко-Лещука не раскрывается, но сообщается, что клуб не намерен в данный момент отдавать долги.

Аргентинец не оправдал ожиданий в "Антальяспоре", забив 5 голов и сделав 3 голевых передачи в 34 матчах прошлого сезона. В этом сезоне Бланко-Лещук выступает за испанский Овьедо в аренде.

Источник: isport.ua

Поділитися публікацією:
Головні новини
Близький Схід
Іранські ракети продовжують руйнувати арабські монархії: Кувейт і Бахрейн під вогнем
Тегеран розширює масштаби конфлікту з Вашингтоном, атакуючи сусідні суверенні держави
Політика
Правозахисники благають світ зупинити новий геноцид в Судані, поки ООН бездіє
38 міжнародних організацій вимагають термінових дій для порятунку Ель-Обейду
Економіка
Саудівська Аравія та Китай підписали низку інвестиційних угод на виставці в Шанхаї
Ер-Ріяд залучає азійські технології для створення інноваційної логістики
Читайте в розділі
Разное
Нафтова петля Трампа: війна з Іраном прирікає 45 мільйонів людей на голодну смерть
Разное
У Львові відбулася конференція про історію окупації Палестини
Разное
Азербайджан надав гумдопомогу для постраждалих від катастрофи на Каховській ГЕС
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.