У Львові відбулася конференція про історію окупації Палестини
У Львові відбулася конференція ГО «Феміністична майстерня», де на запрошення організаторів виступив головний редактор ІП «Україна по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах з доповіддю на тему: "Окупація Криму через Єрусалим".
В ході доповіді були розглянуті такі питання:
1. Історія окупації Палестини, яка розпочалася понад сто років тому.
2. Роль Британської Імперії у злочині окупації палестинської землі та штучній зміні демографії Палестини.
3. Як Британія до Другої Світової війни скористалася єврейським чинником для зміни демографії Палестини до 1917 року. Євреїв тоді було у Палестині трохи більше 50 тис., а 1947 року – 450 тис.
4. Роль британської окупації у озброєнні таких терористичних єврейських організацій, як «Штерн» та «Хагана».
5. Палестинська державність як така існувала до Ізраїлю.
6. Який був план у засновника Ізраїлю Теодора Герцля, який не знав івриту і не був релігійним діячем.
7. Як невирішене питання Палестини вплинуло на питання в Україні, і як диктаторські режими у світі скористалися промахом Заходу в нерозв'язанні палестинського питання, виправдовуючи себе, щоб окупувати й надалі чужі території.
8. Роль палестинської жінки у національному визвольному русі.
9. Поговорили про десятки тисяч палестинських полонених в ізраїльських в'язницях, про знущання з жінок, дітей і людей похилого віку.
10. Як палестинські жінки народжували із зв'язаними руками в ізраїльських в'язницях.
11. Як Ізраїль безкарно вчиняє безліч злочинів, у тому числі вбивство журналістів, використовує голод у війні, руйнує інфраструктуру.
12. Ізраїль від початку свого заснування не збирався дотримуватися Резолюцій ООН, оскільки займав набагато більше територій, ніж виділила ООН.
13. Як спочатку резолюція ООН провокувала геноцид.
14. Україні варто більше знати, щоб займати правильну та справедливу позицію.
Від імені «України по-арабськи» Мохаммад Фараджаллах подякував керівникам ГО «Феміністична майстерня» Ользі Ященко та її колегам та засвідчив, що з кожним разом переконується, наскільки українська молодь перспективна, толерантна, їй цікаві глобальні теми.
«Вважаю, що чим більше українська молодь знатиме про глобальні теми довкола нас, тим більше буде у нас у майбутньому правильної політичної еліти», - зазначив Фараджаллах.