ФОТО: 9 лет спустя после открытия метро в Дубае

Только 15 человек управляют линией из специального операторного центра

Дубайское метро появилось 9 лет тому назад. За это время около 1 млрд 200 тыс человек успели воспользоваться уникальной системой метро.

Автоматизированные вагоны развозят пассажиров на дистанцию в 72 километра, что по-прежнему остается мировым рекордом.

На самой же линии установлено 9 тыс. камер, отслеживающих ситуацию, в том числе в 79 автоматизированных поездах.

Только 15 человек управляют линией из специального операторного центра.

Поділитися публікацією:
Головні новини
Економіка
Адміністрація Трампа розблокувала продаж авіаційних двигунів для Туреччини на понад 700 млн доларів
Анкара отримає американські технології для свого винищувача KAAN попри спротив Конгресу
Політика
Правосуддя неминуче: у Сирії розпочався суд над головним муфтієм режиму Асада
Колишній духовний лідер диктатури відповідатиме за заклики до масових убивств сирійців
Дипломатія
Лідери Арабської затоки вимагають від США жорсткого контролю над Іраном
Міністри РСАДЗ обумовлюють інвестиції в іранську економіку відмовою Тегерана від тероризму
Читайте в розділі
Разное
Нафтова петля Трампа: війна з Іраном прирікає 45 мільйонів людей на голодну смерть
Разное
У Львові відбулася конференція про історію окупації Палестини
Разное
Азербайджан надав гумдопомогу для постраждалих від катастрофи на Каховській ГЕС
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.