Большая часть иракской нефти уйдет на азиатские рынки

Экспорт включает поставки из южных нефтяных месторождений страны и Киркука

Иракское министерство нефти сообщило во вторник, 27 ноября, что в 2019 году оно планирует продать большую часть иракской нефти на азиатские рынки.

Как сказано в заявлении министерства, которое цитирует "Reuters", 67% экспорта нефти пойдет на азиатские рынки, 20% - в европейские и 13% - в Северную и Южную Америку. 

Экспорт включает поставки из южных нефтяных месторождений страны и Киркука.

В начале этого месяца между Багдадом и Эрбилем была достигнута договоренность о возобновлении экспорта нефти из спорной провинции Киркук по трубопроводам Курдистана в турецкий порт Джейхан.

Источник: IraqiNews

Поділитися публікацією:
Головні новини
Політика
Тегеран заблокував доступ інспекторів МАГАТЕ до розбомблених ядерних об'єктів
Іран офіційно відкидає заяви США про відновлення міжнародного контролю
Близький Схід
Саудівська Аравія першою у світі ліцензувала медичний ШІ для смартфонів
Ер-Ріяд перетворює цифрові технології на інструмент сучасної системи охорони здоров'я
Різне
Масштабний вибух на газовому хабі в Катарі забрав життя 13 людей
Уряд емірату запевняє, що аварія не має терористичного сліду та не вплине на експорт
Читайте в розділі
Економіка
Сирія запускає масштабну програму відновлення за рахунок міжнародних донорів
Фонд розвитку Сирії розподілить перші п'ятнадцять мільйонів доларів між пріоритетними секторами
Экономика
Створення ТОВ «Українсько-Африканська торгівельна місія»: чим обумовлено рішення уряду
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.