В Афганістані ліквідовано лідера «Аль-Каїди» Аймана аль-Завахірі

Президент США Джо Байден оголосив про вбивство в Афганістані лідера угрупування ісламізму «Аль-Каїда» Аймана аль-Завахірі.

«Правосуддя відбулося і цього лідера терористів більше немає. Ми ніколи не відступаємо», - сказав Байден у телезверненні.

За його словами, місцезнаходження Завахірі стало відоме американським спецслужбам раніше цього року.

"Він залишив за собою слід убивств та насильства щодо американських громадян, американських військовослужбовців, американських дипломатів та американських інтересів", - додав Байден.

На спеціальному брифінгу представниця Білого дому розповіла, що високоточного удару було завдано минулої неділі вдома в афганській столиці, в якому Завахірі переховувався останнім часом.

«Протягом кількох місяців наша впевненість у тому, що Завахірі перебуває в цьому місці у Кабулі, зростала. Протягом тривалого часу ми помічали Завахірі на балконі, де зрештою по ньому і було завдано удару», — сказала вона.

За її словами, дві ракети Hellfire було випущено з безпілотника. Внаслідок удару не постраждали ні родичі Завахірі, які перебували в будинку, ні мирні мешканці довкола.

Спецоперація проти Завахірі стала першим ударом американців по "Аль-Каїді" в Афганістані з моменту виведення американських військ у серпні минулого року.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Политика
В Иране прокомментировали обвинения в продаже военной техники РФ
Головні новини
Різне
США та Іран завдали взаємних ударів після атаки на судно в Ормузькій протоці
Різне
Ізраїль завдав удару по Лівану наступного ж дня після укладання угоди
Іслам в Україні
Духовне єднання в Пирогові: як кримські татари відзначили річницю Курултаю
Символічний захід об'єднав духовних лідерів та волонтерів кримськотатарського народу
Читайте в розділі
Різне
США та Іран завдали взаємних ударів після атаки на судно в Ормузькій протоці
Різне
Ізраїль завдав удару по Лівану наступного ж дня після укладання угоди
Різне
ООН застерігає про новий геноцид у Судані та закликає спиратися на Джиддську угоду
Емісар Пекка Хаавісто стурбований масованим наступом бойовиків RSF на місто Ель-Обейд
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.