Запуск прямого авіасполучення між Україною і Саудівською Аравією: авіакомпанія flynas відсвяткувала призначення свого агента в Україні

Національний авіаперевізник Саудівської Аравії і ведуча лоукост-авіакомпанія на Близькому Сході flynas відсвяткувала призначення в Україні своїм агентом «Українсько-арабську компанію».

Національний авіаперевізник Саудівської Аравії і ведуча лоукост-авіакомпанія на Близькому Сході flynas відсвяткувала призначення в Україні своїм агентом «Українсько-арабську компанію».

Захід відбувся в середу, 2 червня, в присутності генерального директора flynas Бандара бін Абдул Рахман Аль-Муханна, співробітників авіакомпанії і представників «Українсько-арабської компанії».

Цей крок є продовженням стратегії авіакомпанії з відкриття прямих рейсів з Україною після того, як українська сторона скасувала в'їзні візи для громадян Саудівської Аравії.

Авіакомпанія вважає цю подію новим етапом розширення, оскільки вона входить у плани відкриття нових прямих рейсів з різними державами, включно з Україною.

Даний крок буде сприяти зміцненню економічних і туристичних відносин між Королівством Саудівська Аравія та Україною.

Варто відзначити, що після виходу з суворого карантину Flynas запустила ряд нових напрямків авіасполучення, щоб удосконалити свою стратегію шляхом відкриття нових маршрутів перед літнім сезоном 2021 року.

Авіакомпанія Flynas продовжує розширювати свій флот відповідно до плану покупки 120 літаків A320neo загальною вартістю 32 мільярди саудівських ріалів, з яких на сьогоднішній день вже було отримано 15 нових літаків.

Ця новина арабською

Джерело: ІП «Україна по-арабськи»

Поделиться публикацией:
Главные новости
Ближний восток
В Саудовской Аравии во время хаджа жертвами жары стали более тысячи человек
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Разное
Базы НАТО на юге Европы окажутся под ударом российских ракет в случае их размещения в Тобруке
Читайте в разделе
Экономика
Результаты совместного исследования Active Group и Experts Club об отношении украинцев к странам Ближнего Востока и Центральной Азии
Экономика
Азербайджан профинансирует восстановление 4-х крупнейших объектов в украинском Ирпене
Экономика
Экспорт сжиженного природного газа из Алжира в Европу увеличился за год на 12%
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.