Запуск прямого авіасполучення між Україною і Саудівською Аравією: авіакомпанія flynas відсвяткувала призначення свого агента в Україні

Національний авіаперевізник Саудівської Аравії і ведуча лоукост-авіакомпанія на Близькому Сході flynas відсвяткувала призначення в Україні своїм агентом «Українсько-арабську компанію».

Національний авіаперевізник Саудівської Аравії і ведуча лоукост-авіакомпанія на Близькому Сході flynas відсвяткувала призначення в Україні своїм агентом «Українсько-арабську компанію».

Захід відбувся в середу, 2 червня, в присутності генерального директора flynas Бандара бін Абдул Рахман Аль-Муханна, співробітників авіакомпанії і представників «Українсько-арабської компанії».

Цей крок є продовженням стратегії авіакомпанії з відкриття прямих рейсів з Україною після того, як українська сторона скасувала в'їзні візи для громадян Саудівської Аравії.

Авіакомпанія вважає цю подію новим етапом розширення, оскільки вона входить у плани відкриття нових прямих рейсів з різними державами, включно з Україною.

Даний крок буде сприяти зміцненню економічних і туристичних відносин між Королівством Саудівська Аравія та Україною.

Варто відзначити, що після виходу з суворого карантину Flynas запустила ряд нових напрямків авіасполучення, щоб удосконалити свою стратегію шляхом відкриття нових маршрутів перед літнім сезоном 2021 року.

Авіакомпанія Flynas продовжує розширювати свій флот відповідно до плану покупки 120 літаків A320neo загальною вартістю 32 мільярди саудівських ріалів, з яких на сьогоднішній день вже було отримано 15 нових літаків.

Ця новина арабською

Джерело: ІП «Україна по-арабськи»

Поделиться публикацией:
Главные новости
Политика
В Дохе подписано мирное соглашение по Чаду
Ближний восток
ХАМАС: в ходе операции ЦАХАЛа 5-7 августа в Газе были полностью разрушены более 70 зданий
Ближний восток
В результате авиаудара Израиля по сектору Газа погибли 12 человек
Читайте в разделе
Экономика
Экспорт нефти из Саудовской Аравии достиг максимума более чем за два года
Экономика
Макроэкономический обзор экономики Украины за май-июнь 2022
Экономика
Египет не отказывался от покупки 240 тыс. тонн украинской пшеницы - вице-президент ТПП
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.