Туреччина засудила Ізраїль за визнання геноциду вірмен як "політичну маніпуляцію"

Анкара вважає, що Тель-Авів намагається відвернути увагу від власних злочинів у Газі

Міністерство закордонних справ Туреччини різко розкритикувало офіційне визнання Ізраїлем масових вбивств вірмен у 1915 році як акту геноциду. Турецькі дипломати охарактеризували цей крок як виключно "політичне рішення", позбавлене будь-якого історичного та морального підґрунтя.

В офіційній заяві Анкара наголосила, що ізраїльський уряд роками систематично переслідує палестинський народ на очах у всієї світової спільноти. Представники міністерства також нагадали, що сам Ізраїль наразі перебуває під судом Міжнародного суду ООН за звинуваченнями у геноциді мешканців сектору Газа.

Турецька сторона вважає, що резонансне рішення щодо подій Першої світової війни є цинічною спробою Тель-Авіва відвернути увагу світу від своїх сучасних злочинів. Анкара традиційно категорично відкидає термін "геноцид" стосовно депортації вірмен, вважаючи ці події трагічним наслідком бойових дій.

Дипломатичний конфлікт між Туреччиною та Ізраїлем продовжує стрімко загострюватися на тлі безперервної військової кампанії Тель-Авіва на палестинських територіях. Обидві держави відкрито використовують історичні трагедії як інструменти інформаційної війни, ще більше ускладнюючи і без того крихкі геополітичні відносини на Близькому Сході.

Цей скандал демонструє, як Ізраїль маніпулює історією для легітимізації власних агресивних дій та послаблення міжнародного тиску. Поки Тель-Авів грає у політичні ігри зі страшними трагедіями минулого, його армія продовжує здійснювати реальний геноцид палестинців тут і зараз, повністю ігноруючи заклики ООН зупинити кровопролиття.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Різне
Спікер парламенту Лівану саботує мирну угоду з Ізраїлем на користь інтересів Хезболли
Набіх Беррі блокує міжнародні зусилля з деокупації південного Лівану та роззброєння радикалів
Близький Схід
Сирія звернулася до ООН із закликом зупинити військові вторгнення Ізраїлю
Офіційний Дамаск звинуватив Тель-Авів у тероризуванні цивільного населення та порушенні суверенітету
Політика
Правозахисники благають світ зупинити новий геноцид в Судані, поки ООН бездіє
38 міжнародних організацій вимагають термінових дій для порятунку Ель-Обейду
Різне
Туреччина звітує про масове повернення сирійських біженців після повалення Асада
Понад мільйон сирійців добровільно покинули Туреччину заради життя на батьківщині
Главные новости
Политика
Президент Азербайджана заявил о тайной встрече Германии и РФ по завершению войны в Украине
Ближний восток
Сирия становится главным энергетическим хабом Ближнего Востока из-за блокады Ормузского пролива
Дамаск зарабатывает миллионы на транзите иракской нефти к европейским рынкам
Ближний восток
Пакистан и Катар предложили 10-дневное перемирие для спасения переговоров между США и Ираном
Посредники призывают Вашингтон и Тегеран незамедлительно вернуться к мирному диалогу
Читайте в разделе
Різне
Президенту ПАСЕ передали обращение трех ведущих чеченских боевых подразделений Украины
Ключевое предложение – создать на базе ПАСЕ отдельную платформу для диалога Ассамблеи с национально-освободительным движением временно оккупированной Ичкерии.
Разное
Скандальные файлы Эпштейна, реликвии из Мекки и генетические эксперименты
Джеффри Эпштейну направили фрагменты священной ткани Каабы
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.