Сирія планує відновити міжнародні рейси в аеропорту Дамаска

Аеропорт у столиці Сирії місті Дамаск після зміни режиму президента Башара аль-Асада планує відновити міжнародне авіасполучення 7 січня. Про це заявив інформаційному агентству SANA глава управління цивільної авіації Сирії Ашхад ас-Салібі 4 січня.

Окрім того, розпочали процес відновлення роботи аеропорту в Алеппо. Ці заходи здійснюють у співпраці з партнерами, що дасть змогу приймати рейси з усього світу, додав Ашхад ас-Салібі.

Також про відновлення польотів до столиці Сирії 2 січня повідомила авіакомпанія Qatar Airways. Протягом найближчого тижня заплановано здійснити три рейси.

У релізі йдеться, що компанія співпрацює з "відповідними" органами влади, щоб гарантувати дотримання всіх необхідних стандартів безпеки.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Дипломатія
Очільник МЗС України та сирійський лідер обговорили в Дамаску шляхи відновлення двосторонніх відносин між країнами
Різне
ГУР: Російський суховантаж Sparta пройшов Гібралтар та прямує до Сирії
Різне
В ході операції ГУР та МЗС із Сирії евакуювали 34 людини
Главные новости
Дипломатия
Совбез ООН отложил голосование по применению силы в Ормузском проливе
Дипломаты перенесли принятие резолюции Бахрейна на неопределенный срок
Политика
Речь Трампа разочаровала рынки и усилила опасения затяжной войны
Президент США анонсировал новую волну массированных ударов по Ирану
Происшествия
Террор израильских поселенцев на Западном берегу Палестины достиг исторического максимума
Правозащитники и военные предостерегают от «еврейского терроризма», угрожающего безопасности региона
Читайте в разделе
Близький Схід
Израиль вновь открыл переход Керем-Шалом для помощи Газе
КПП возобновил работу после суточной блокады, но Рафах остается закрытым
Близький Схід
Саудовская Аравия укрепляет позиции мирового лидера в сфере здравоохранения
Королевство получило признание ВОЗ и вошло в топ-рейтинги медицинских исследований
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.