Сирія не бажає надалі друкувати гроші в РФ

Сирія планує друкувати нову валюту в Об’єднаних Арабських Еміратах та Німеччині, припинивши співпрацю з Росією.

Про це повідомляє Reuters.

Такий крок сприяє стрімкому покращенню відносин Сирії з арабськими країнами Перської затоки та деякими західними державами. Причина — нещодавнє послаблення санкцій з боку США, що відкриває нові можливості для Дамаска.

Ще однією ознакою зближення з ОАЕ стало підписання попередньої угоди на 800 доларів США між Сирією та еміратською компанією DP World щодо розвитку порту в Тартусі. Це перша велика угода після скасування санкцій проти Сирії.

Понад 10 років сирійські банкноти друкувалися в РФ. Після втечі колишнього президента Башара Асада до Росії, нова сірійська влада підтримувала зв'язки з Москвою, отримуючи звідти готівку, пальне та пшеницю. Кремль, зі свого боку, був зацікавлений у збереженні двох військових баз на сірійському узбережжі.

Проте таке партнерство викликало занепокоєння серед європейських країн, які прагнули зменшити вплив Росії через війну в Україні. Саме тому Євросоюз у лютому призупинив фінансові санкції, зокрема дозволив друк валюти за межами РФ.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Економіка
Сирія та DP World підписали угоду на $800 мільйонів щодо розвитку порту Тартус
Угода стала можливою після оголошення про зняття санкцій США й має на меті залучення інвестицій в економіку Сирії
Главные новости
Политика
ОАЭ и Украина расширяют экономическое партнерство на фоне масштабного восстановления
Абу-Даби подтвердил намерение инвестировать в украинскую энергетику, логистику и порты
Дипломатия
США укрепляют оборонный альянс с Саудовской Аравией и Израилем на фоне иранской угрозы
Саудовская Аравия и Израиль получат от США новейшее вооружение на миллиарды долларов
Ближний восток
Трамп рассматривает военные сценарии против Ирана: от нефтяной блокады до точечных ударов
Вашингтон готовит ответ на массовые убийства протестующих в Тегеране
Читайте в разделе
Різне
На востоке Турции снегопады заблокировали более 20 дорог
Різне
Во Львове прошла конференция об истории оккупации Палестины
Різне
ООН: Израиль блокирует поставки топлива, необходимого для перекачки воды в северную часть Газы
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.