Посол України в ОАЕ провів робочу зустріч із заступником керівника Департаменту економічного розвитку Абу-Дабі

23 лютого 2026 року Посол України в ОАЕ Олександр Балануца провів робочу зустріч із заступником керівника Департаменту економічного розвитку Абу-Дабі Хамадом Саяхом Аль Мазруеї.


У ході переговорів сторони детально обговорили перспективи розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та ОАЕ, створення додаткових можливостей для виходу українських компаній на ринок Еміратів та їх участі в інвестиційних і технологічних проєктах в Абу-Дабі.


Окрему увагу приділено участі України вперше у Dubai International Humanitarian Aid & Development Conference and Exhibition (DIHAD), присвяченій питанням гуманітарної допомоги та розвитку.


Також було презентовано ініціативу Посольства — онлайн-виставку “Bridge to the Emirates: Ukraine Global Online Expo 2026”, спрямовану на просування українських компаній у сферах інновацій, цифрової економіки, продовольчої безпеки та промислового виробництва.


Крім того, обговорено участь української сторони у виставці Make it in the Emirates (MIITE), яка відбудеться у травні цього року та є ключовою платформою для розвитку промислового партнерства в ОАЕ.


Сторони підтвердили взаємну зацікавленість у реалізації довгострокових економічних ініціатив та подальшому зміцненні стратегічного партнерства між Україною та ОАЕ.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Українські новини
Дванадцять років незламності: у Києві відкрили форум "КРИМ: дім за який ми боремось"
Учасники заходу закликали світ посилити зусилля задля деокупації півострова
Різне
ОАЕ посилили гуманітарну підтримку Гази напередодні священного Рамадану
Понад 300 конвоїв ОАЕ вже доставили 122 тисячі тонн допомоги до анклаву
Главные новости
Экономика
Экономический прорыв: Великобритания первой из стран G7 заключила масштабное торговое соглашение с ССАГПЗ
Лондон ожидает ежегодный прирост экономики на уровне пяти миллиардов долларов
Политика
Сирия получила историческое приглашение на саммит G7: Ахмед Аль-Шараа представит Дамаск во Франции
Сирия впервые за пятьдесят лет войдет в круг влиятельнейших государств мира
Дипломатия
Вашингтон выдвинул Ирану жесткое условие: морской рэкет сделает невозможной любую мирную сделку
Марко Рубио назвал иранские сборы в Ормузском проливе незаконным шантажом всего мира
Читайте в разделе
Политика
Ирак выбирает парламент на фоне апатии и призывов к бойкоту
Ожидается рекордно низкая явка, что ставит под сомнение легитимность будущей власти
Дипломатія
Франция предлагает помощь в обеспечении безопасного распределения продовольствия в Газе
Франция и Европа готовы способствовать безопасности распределения продовольствия в Газе на фоне роста жертв среди гражданских
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.