Німеччина, Франція, Велика Британія пропонують Ірану переговори щодо ядерної програми

Європейські країни готові до негайних перемовин з Тегераном для деескалації конфлікту на Близькому Сході

Німеччина, Франція та Велика Британія готові до негайних переговорів з Іраном щодо його ядерної програми з метою деескалації ситуації на Близькому Сході. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль, який перебуває з візитом у регіоні. 

Він висловив сподівання, що Тегеран прийме цю пропозицію, наголосивши, що мирне врегулювання можливе лише тоді, коли Іран не становитиме загрози для регіону, Ізраїлю та Європи.

Вадефуль, який у неділю перебував в Омані, зазначив, що конфлікт буде припинено лише шляхом впливу на Іран та Ізраїль з усіх боків. Він очікує, що наступного тижня буде зроблено серйозну спробу перервати спіраль насильства.

Зазначимо, що Вадефуль також торкнувся теми Гази, назвавши гуманітарну ситуацію там неприйнятною та закликавши Ізраїль надати безперешкодний доступ для гуманітарних організацій. Він поклав відповідальність за конфлікт на ХАМАС і закликав угруповання звільнити заручників. Міністр не вважає, що Ізраїль має намір повалити уряд у Тегерані.

Поделиться публикацией:
Читайте так же
Політика
Іран готовий припинити удари по Ізраїлю за однієї умови: заява голови МЗС
Тегеран пропонує припинення вогню та підтверджує готовність до без'ядерної угоди, звинувачуючи США у зриві переговорів
Дипломатія
Франція визнає Палестину: Макрон анонсував конференцію з Саудівською Аравією
Президент Франції Еммануель Макрон заявив про швидке визнання Держави Палестина, пов'язавши це з пакетним врегулюванням конфлікту в Газі на майбутній конференції
Політика
Трамп: США застосують "повну силу" у відповідь на атаку Ірану
Президент США попереджає Тегеран про масштабну військову відповідь у разі нападу, підкреслюючи непричетність Вашингтона до ізраїльських ударів
Різне
Пакистан закликав мусульманські країни об'єднатися проти Ізраїлю
Главные новости
Дипломатия
Конец 40-летней войны: парламент Турции согласовал реинтеграцию курдских бойцов
Анкара готовит правовую базу для окончательного разоружения PKK и национального примирения
Политика
Отсчет пошел: Трамп установил Тегерану финальный срок для ядерной сделки
Вашингтон требует немедленных уступок от Тегерана на фоне усиления военного давления
Ближний восток
Сенатор Линдси Грэм назвал Саудовскую Аравию ключом к стабильности на Ближнем Востоке
Американский политик обсудил с Мухаммедом бин Салманом будущее региона и права палестинцев
Читайте в разделе
Политика
Ирак выбирает парламент на фоне апатии и призывов к бойкоту
Ожидается рекордно низкая явка, что ставит под сомнение легитимность будущей власти
Дипломатія
Франция предлагает помощь в обеспечении безопасного распределения продовольствия в Газе
Франция и Европа готовы способствовать безопасности распределения продовольствия в Газе на фоне роста жертв среди гражданских
Ищите нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.