Судан звинувачує світ у мовчанні перед обличчям воєнних злочинів RSF

МЗС країни закликає до покарання спонсорів нелегального постачання зброї радикалам

Уряд Судану виступив із різкою заявою, засудивши пасивність міжнародної спільноти щодо звірств бойовиків RSF. Міністерство закордонних справ наголосило, що радикальні формування продовжують отримувати сучасне озброєння, ігноруючи ембарго Радбезу ООН.

Влада Судану підкреслила, що легітимність міжнародних механізмів підірвана через неспроможність перекрити канали фінансування та логістики терористичних груп. Суданська сторона вимагає суворого контролю за сертифікатами кінцевих користувачів зброї, що потрапляє до рук злочинців.

Офіційний Хартум заявив, що не допустить участі у мирному процесі тих держав та організацій, які підтримують або замовчують воєнні злочини. Справжнє завершення війни можливе лише через повне роззброєння незаконних загонів та покарання всіх винних.

Відсутність жорсткої реакції на порушення санкційних режимів у Судані створює небезпечний прецедент безкарності для парамілітарних груп. Це підриває безпеку всього регіону Червоного моря та зони Арабської затоки, де стабільність залежить від дотримання міжнародного права.

Захист мирного населення від масових вбивств та мародерства має стати першочерговим завданням світової дипломатії. Подальше ігнорування гуманітарної катастрофи в Судані лише поглиблює радикалізацію Близького Сходу та прирікає мільйони людей на страждання.

Share post:
Read also
Різне
Соціальна стабільність як пріоритет: Саудівська Аравія представила свою модель розвитку в ООН
Ер-Ріяд фокусується на підтримці молоді, сім'ї та вразливих верств населення
Дипломатія
Велика Британія запровадила санкції проти винуватців звірств у Судані
Лондон вдарив по фінансах та логістиці командирів армії та сил RSF
Різне
Рекордна депортація на Західному березі Палестини: ООН звітує про звірства поселенців
Понад 700 палестинців були змушені залишити свої оселі лише за січень
Різне
США завдали п'ятьох нищівних ударів по об'єктах ІДІЛ у Сирії
Американські військові знищили склад із високоточним озброєнням терористів
Main news
Articles
“The short memory of the Russian bear”
Europe
Russia Violates the Geneva Conventions. Executions and Torture of Ukrainian Prisoners of War
Ukraine
MAIN POSITIONS OF INFORMATION RESPONSE EXPLAINING COMPLEX THINGS IN SIMPLE WORDS
Look for us on Facebook
Look for us on Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.