Сирія та Ліван посилюють координацію через загрозу іранських проксі

Дамаск і Бейрут обговорили спільну боротьбу з контрабандою зброї

Міністр закордонних справ Сирії Асаад Хассан аш-Шайбані провів телефонні переговори з прем'єр-міністром Лівану Навафом Саламом. Головною темою розмови став руйнівний вплив масштабного регіонального конфлікту на національну безпеку обох держав.

Офіційний Дамаск підтвердив свою непохитну підтримку Лівану в умовах безпрецедентної військової напруженості. Обидві країни стали заручниками дій Хезболли, яка втягнула Бейрут у війну з Ізраїлем заради помсти за ліквідацію іранського лідера Хаменеї.

Урядовці наголосили на критичній необхідності постійної координації для подолання поточних викликів. Пріоритетним напрямком співпраці визначено посилення охорони спільного кордону для припинення будь-якого нелегального трафіку.

Після падіння режиму Асада Сирія та Ліван демонструють новий рівень довіри у боротьбі з контрабандою наркотиків та зброї. Спільні заходи силовиків спрямовані на нейтралізацію залишків іранських логістичних мереж, які роками дестабілізували регіон.

Зближення Дамаска та Бейрута на антиіранській платформі є ключовим фактором для відновлення стабільності в Леванті після десятиліть хаосу. Створення надійного безпекового бар'єра на кордоні дозволить країнам РСАДЗ гарантувати безпеку транзитних коридорів та розпочати масштабні інвестиції у відбудову ліванської та сирійської економік, що остаточно виведе регіон із зони іранського впливу.

Share post:
Read also
Різне
Іран цинічно звинуватив МАГАТЕ у заохоченні атак на Бушерську АЕС
Тегеран вимагає захисту ядерних об'єктів після серії вибухів поблизу реактора
Дипломатія
Радбез ООН готується голосувати за послаблену резолюцію щодо Ормузької протоки
Документ не містить дозволу на пряме застосування сили
Близький Схід
Іран відхилив мирний план США на тлі погроз Трампа знищити інфраструктуру
Тегеран відкинув план припинення вогню та готується до масштабних ударів
Дипломатія
Історична зустріч Зеленського та аш-Шараа в Дамаску
Президент Сирії влаштував українському лідеру надзвичайно теплий прийом
Main news
Articles
“The short memory of the Russian bear”
Europe
Russia Violates the Geneva Conventions. Executions and Torture of Ukrainian Prisoners of War
Ukraine
MAIN POSITIONS OF INFORMATION RESPONSE EXPLAINING COMPLEX THINGS IN SIMPLE WORDS
Look for us on Facebook
Look for us on Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.