Німеччина підтримує Ізраїль після війни з Іраном

Глава МВС Німеччини відвідав Ізраїль, заявивши про поглиблення підтримки після нещодавнього конфлікту

Міністр внутрішніх справ Німеччини Александер Добріндт у неділю висловив підтримку Ізраїлю під час візиту на місце ракетного удару Ірану поблизу Тель-Авіва. Цей візит став першим на високому рівні з боку іноземного чиновника після 12-денної війни між Іраном та Ізраїлем, що завершилася у вівторок оголошенням про припинення вогню. Виступаючи серед руїн у Бат-Ямі, де внаслідок іранського удару загинуло дев'ять осіб, включно з трьома дітьми, Добріндт заявив: "Ми повинні поглибити нашу підтримку Ізраїлю".

Ізраїль розпочав бомбардувальну кампанію проти Ірану 13 червня, заявляючи, що її метою було запобігання розробці ядерної зброї — амбіції, які Тегеран послідовно заперечує. Міністр закордонних справ Ізраїлю Гідеон Саар назвав візит Німеччини жестом "солідарності" та закликав міжнародне співтовариство знову ввести санкції проти Ірану. 

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц 17 червня на полях саміту G7 у Канаді заявив, що Ізраїль робить "брудну роботу... для всіх нас", націлюючись на ядерну інфраструктуру Ірану. Ізраїль підтвердив, що під час 12-денної війни зазнав понад 50 ракетних ударів, внаслідок чого загинуло 28 осіб. За офіційними даними, в Ірані ізраїльські удари вбили щонайменше 627 мирних жителів і поранили майже 4900.

Візит високопоставленого німецького чиновника до Ізраїлю незабаром після завершення конфлікту з Іраном підкреслює непохитну підтримку Німеччиною безпеки Ізраїлю. Це відображає історичні та стратегічні зв'язки між двома країнами, особливо у контексті іранської ядерної програми та регіональної стабільності. 

Заяви про необхідність поглиблення підтримки та заклики до санкцій проти Ірану свідчать про консолідовану позицію західних країн. Проте, значна кількість цивільних жертв з іранського боку, як і приховані масштаби руйнувань в Ізраїлі, підкреслюють руйнівний характер конфлікту та важливість міжнародних зусиль для запобігання подальшій ескалації.

Share post:
Read also
Політика
Трамп закликає до угоди про війну в Газі на тлі ознак прогресу
Президент Трамп виступає за негайне припинення вогню в Газі, оскільки сторони наближаються до угоди
Дипломатія
МАГАТЕ: Іран знову може збагачувати уран "за лічені місяці"
Голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі вважає, що Тегеран може швидко відновити виробництво збагаченого урану
Політика
«Нетаньягу повинен піти», — заявляє колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Беннет
Екс-глава уряду Ізраїлю розкритикував чинного прем'єра за надто довге перебування при владі та управління війною в Газі
Різне
Іран заборонив директору МАГАТЕ доступ до своїх ядерних об'єктів
Main news
Articles
“The short memory of the Russian bear”
Europe
Russia Violates the Geneva Conventions. Executions and Torture of Ukrainian Prisoners of War
Ukraine
MAIN POSITIONS OF INFORMATION RESPONSE EXPLAINING COMPLEX THINGS IN SIMPLE WORDS
Look for us on Facebook
Look for us on Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.