Анексія та етнічні чистки: ізраїльський міністр представив план "остаточного вирішення" для Гази

Бецалель Смотрич пропонує щотижня захоплювати частини Гази, якщо ХАМАС не капітулює

Міністр фінансів Ізраїлю, ультраправий політик Бецалель Смотрич, закликав уряд розпочати анексію частин Сектора Гази. Цей злочинний план, представлений як спосіб "перемогти в Газі до кінця року", є відвертим закликом до етнічних чисток та порушення міжнародного права.

Згідно з пропозицією Смотрича, ХАМАС має отримати ультиматум: капітулювати, роззброїтися та звільнити заручників. Якщо угруповання відмовиться, Ізраїль, за його планом, має щотижня анексувати частину території, доки більша частина анклаву не опиниться під повним ізраїльським контролем. Спочатку палестинців змусять переміститися на південь, після чого Ізраїль встановить облогу півночі та центру, а потім анексує ці землі.

Ці людожерські заяви пролунали на тлі того, як ізраїльська армія вже веде наступ на місто Газа, ігноруючи долю сотень тисяч цивільних. ХАМАС засудив цю пропозицію, назвавши її "відкритим схваленням політики примусового переміщення та етнічних чисток проти нашого народу". Смотрич, який сам є поселенцем, раніше вже схвалив скандальний проект E1 на Західному березі, заявивши, що він має на меті "поховати ідею палестинської держави".

План Смотрича — відверте проголошення політики воєнних злочинів та апартеїду. У XXI столітті член уряду демократичної, як вона себе називає, держави публічно закликає до анексії чужих територій та примусового переміщення мільйонів людей. Це не лише порушення всіх можливих міжнародних законів та конвенцій, а й моральне падіння.

Найстрашніше те, що такі заяви більше не є маргінальними. Вони стали частиною мейнстріму в уряді Нетаньягу, де ультраправі міністри відкрито диктують свою людожерську програму. Цей план є логічним продовженням політики руйнування, голоду та дегуманізації, яка проводиться в Газі протягом майже двох років. Мовчання міжнародної спільноти, особливо західних союзників Ізраїлю, у відповідь на такі заяви є фактичним потуранням воєнним злочинам і лише заохочує радикалів до подальшої ескалації.

Share post:
Read also
Політика
"Штучна криза": 14 членів Радбезу ООН звинуватили Ізраїль у використанні голоду як зброї
США стали єдиною країною, що поставила під сумнів звіт про голод у Газі
Різне
Рани від бомб та куль: майже половина травм у Газі спричинена ізраїльською зброєю, — звіт
Дані "Лікарів без кордонів", опубліковані в The Lancet, свідчать про руйнівну ціну війни для цивільних
Близький Схід
"Діємо в усіх зонах бойових дій": Міністр оборони Ізраїлю зробив неоднозначну заяву
Заява пролунала після повідомлень про рейд ізраїльського спецназу на об'єкт біля Дамаска
Близький Схід
Світ шокований: Ізраїль завдав удару по лікарні в Газі, вбивши п'ятьох журналістів
США, ЄС, ООН та правозахисники засудили напад та вимагають розслідування
Main news
Articles
“The short memory of the Russian bear”
Europe
Russia Violates the Geneva Conventions. Executions and Torture of Ukrainian Prisoners of War
Ukraine
MAIN POSITIONS OF INFORMATION RESPONSE EXPLAINING COMPLEX THINGS IN SIMPLE WORDS
Look for us on Facebook
Look for us on Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.