Зріджений газ з ОАЕ на 10 років замінить Індії російський

Індійська державна компанія HPCL уклала довгострокову угоду з енергетичною компанією Adnoc з ОАЕ на постачання зрідженого природного газу (ЗПГ).

Про це повідомляє Reuters 19 січня.

За даними Reuters, контракт розрахований на 10 років і стартує з 2028 року. Угода була підписана за участі міністра закордонних справ Індії та передбачає стабільні поставки ЗПГ, що допомагає Індії диверсифікувати джерела енергопостачання і зміцнити енергетичну безпеку. Для Adnoc контракт розширює присутність на азійському ринку.

Раніше Індія отримувала частину ЗПГ з Росії, зокрема завдяки вигідним довгостроковим контрактам і зниженим цінам. Проте після початку повномасштабної війни РФ проти України Нью-Делі поступово зменшує залежність від російських поставок. Так, у вересні 2024 року міністр Індії з питань нафти Панкадж Джайн повідомив, що країна не купуватиме зріджений газ у рамках російського проєкту Arctic LNG 2, який підпадає під західні санкції.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Економіка
Мерседес-Бенц побудує міні-місто в Дубаї з 12 хмарочосами
Головні новини
Різне
Масштабна пожежа в ТЦ у Пакистані: 21 загиблий, десятки зниклих безвісти
Різне
Турецька Kuzey Star Shipyard побудує верф у порту Сирії
Економіка
Зріджений газ з ОАЕ на 10 років замінить Індії російський
Читайте в розділі
Економіка
Мерседес-Бенц побудує міні-місто в Дубаї з 12 хмарочосами
Економіка
ЄС виділив Єгипту другий транш фінансової допомоги в обсязі 1 мільярда євро
Брюссель підтримав стабілізацію єгипетської економіки на тлі успішних реформ
Економіка
Економічне диво Арабської затоки: Світовий банк прогнозує потужне зростання регіону у 2026 році
Саудівська Аравія та сусіди по РБДАЗ стають двигунами глобальної економіки завдяки ненафтовому сектору
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.