ЗМІ: Індія та Пакистан розглянуть відведення військ з кордону

Генеральні директори міністерств оборони Індії та Пакистану обговорили припинення вогню та скорочення військових сил на кордоні. Індія призупинила операцію, щоб оцінити готовність Пакистану до миру.

Генеральні директори Міністерства оборони Індії та Пакистану обговорили можливість припинення вогню та скорочення військових сил на кордоні та в прилеглих регіонах. Індія заявила про тимчасове призупинення операції "Сіндор", щоб дати Пакистану можливість продемонструвати, чи готовий він до миру. Про це повідомляє агенція ANI, передає УНН.

Генеральні директори Міністерства оборони Індії та Пакистану обговорюють питання, пов'язані з припиненням обстрілів та військовими діями; розглядають заходи щодо скорочення військового складу.

Обговорювалися питання, пов'язані зі збереженням зобов'язання, згідно з яким дві сторони не повинні робити жодного пострілу або розпочати будь-які агресивні та ворожі дії одна проти одної. Також було домовлено, що обидві сторони розглянуть негайні заходи для забезпечення скорочення військ на кордонах та в передових районах, - заявили в армії Індії.

Пізніше прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді виголосив перше звернення до нації після операції "Сіндор", розкритикувавши Пакистан. Він наголосив, що Індія призупиняє операцію, аби подивитися, як розгортатимуться події.

Світ побачив цю брудну правду про Пакистан, коли високопоставлені офіцери армії попрощалися з убитими злочинцями. Немає більшого доказу державного тероризму. Індійські ракети та безпілотники атакували ці об'єкти в Пакистані, і це стосувалося не лише будівель терористичних організацій, знищено багато терористів,  - сказав він.

Переговори на рівні генерального директора Міністерств оборони обох країн, які спочатку мали відбутися приблизно в полудень в понеділок, пізніше були перенесені на вечір. 10 травня обидві країни досягли порозуміння щодо припинення обстрілів та військових дій після дзвінка пакистанського генерального директора Міністерства оборони своєму індійському колезі.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Політика
Індія та Пакистан: перемир’я в Кашмірі порушене вже за добу
Нічні перестрілки й обстріли знову стривожили прикордонні райони спірного регіону
Политика
Индия и Пакистан договорились немедленно прекратить огонь, - Трамп
Головні новини
Політика
"Тримайте війну подалі": Туреччина занепокоїлася атаками на енергетику лише після ударів біля її берегів
Анкара засудила українські атаки на танкери, ігноруючи російські удари по Україні
Близький Схід
Трамп анонсував "дуже скорий" початок другого етапу перемир'я в Газі
Заява пролунала на тлі продовження ізраїльських ударів та загибелі цивільних
Дипломатія
"Колоніальний менталітет": Ефіопія звинуватила Єгипет у зриві переговорів по греблі на Нілі
Аддис-Абеба заявляє, що Каїр намагається дестабілізувати регіон
Читайте в розділі
Політика
"Тримайте війну подалі": Туреччина занепокоїлася атаками на енергетику лише після ударів біля її берегів
Анкара засудила українські атаки на танкери, ігноруючи російські удари по Україні
Політика
Іран намагається зберегти вплив: Тегеран запрошує главу МЗС Лівану на тлі роззброєння "Хезболли"
Запрошення надійшло одразу після початку прямих цивільних переговорів Лівану з Ізраїлем
Економіка
Туреччина відмовляється від довгострокових контрактів з "Газпромом" на користь СПГ зі США
Анкара інвестує в американську газову інфраструктуру, щоб зменшити залежність від Росії
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.