Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у посла Лівії

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у Посла Держави Лівія Осами Аблгасема, який розпочинає дипломатичну місію в нашій країні.

Церемонія вручення вірчих грамот традиційно відбулася на території Національного заповідника «Софія Київська».

Під час розмови з Послом Держави Лівія Осамою Аблгасемом Президент України подякував за теплі слова на адресу нашої країни, побажання перемоги, стабільності та безпеки для українців.

«Ми зацікавлені у виході на інший рівень відносин між нашими державами», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент запросив лівійську сторону приєднатися до реалізації формули миру, спрямованої на відновлення міжнародної стабільності, а також ініціативи Grain from Ukraine, що має на меті суттєве збільшення постачання продовольства до країн Африки й Азії та зняти гостроту світової продовольчої кризи.

Глава держави відзначив, що Україна зацікавлена у розширенні представництва українського бізнесу на Африканському континенті та має намір посилити свою дипломатичну присутність у країнах Африки вже цього року.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Економіка
Україна відновила експорт свіжих яблук до тБлизького Сходу та Малайзії
Політика
Ердоган проведе перемовини з Путіним і Зеленським щодо гуманітарного коридору
Різне
Саудівська Аравія надала українським рятувальникам спеціальні медичні укладки
Головні новини
Політика
Зустріч у Туреччині: Зеленський заявив, що чекає Трампа на переговорах із Путіним
Різне
В Індонезії під час утилізації боєприпасів загинули 13 людей
Політика
ЗМІ: Індія та Пакистан розглянуть відведення військ з кордону
Читайте в розділі
Дипломатія
Іран і США завершили ядерні переговори в Омані — наступний раунд оголосять згодом
Дипломатичний процес триває попри розбіжності щодо збагачення урану та демонтажу об’єктів
Дипломатія
Париж приймає тимчасового президента Сирії: перший візит аш-Шараа до Європи
Макрон має намір підтримати «нову Сирію», незважаючи на тривогу, що зростає в ЄС
Дипломатія
Очільник МЗС України та сирійський лідер обговорили в Дамаску шляхи відновлення двосторонніх відносин між країнами
<ПопНаст>
Травень 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Шукайте нас на Facebook
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.