Внаслідок вибуху на НПЗ у Туреччині постраждали 12 осіб

У вівторок на нафтопереробному заводі на північному заході Туреччини стався вибух, в результаті якого щонайменше 12 працівників отримали легкі поранення.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє AP.

Турецька нафтопереробна компанія TUPRAS повідомила, що на її об'єктах в Ізміті, в провінції Коджаелі, сталася пожежа під час проведення робіт з технічного обслуговування компресора. Аварійні бригади компанії негайно відреагували на інцидент.

12 працівників отримали легкі травми і були доставлені в лікарню для обстеження, повідомляє компанія.

Компанія заявила, що установка, на якій стався інцидент, "була деактивована контрольованим чином", а інші операції на НПЗ "тривають у звичайному режимі".

Раніше Тахір Буюкакін, мер міста Коджаелі, повідомив приватному телеканалу NTV, що вибух стався під час навчань. За його словами, пожежа була швидко взята під контроль власними бригадами компанії, і прохання про допомогу не надходило.

Стамбульська фондова біржа Borsa тимчасово зупинила торгівлю акціями TUPRAS, доки компанія не надасть детальних пояснень щодо інциденту.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
Туреччина припинила постачати до Росії американські товари військового призначення після попередження Вашингтона
Головні новини
Культура
Представити Україну на Євробаченні претендує українсько-сирийський співак. Підтримайте Мауяда
Політика
Париж вимагає від Ірану звільнення французьких заручників
Близький Схід
Нова влада Сирії відмовилася пускати російський корабель у порт Тартус
Читайте в розділі
Різне
Катастрофа Azerbaijan Airlines: президент Азербайджану назвав винних
Різне
ГУР: Російський суховантаж Sparta пройшов Гібралтар та прямує до Сирії
Різне
В ході операції ГУР та МЗС із Сирії евакуювали 34 людини
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.