Сирійським збройним угрупованням дали 10 днів на інтеграцію в Міноборони

Тимчасовий уряд Сирії посилює контроль, закликаючи дрібні формування приєднатися до армії

Міністерство оборони Сирії закликало всі залишки малих збройних формувань приєднатися до державних силових структур протягом 10 днів, інакше їм загрожують заходи впливу. Заява пролунала через пів року після повалення Башара Асада, коли тимчасовий уряд під керівництвом Ахмеда аш-Шараа намагається відновити централізований контроль у країні.

За словами міністра оборони Мурхата Абу Касри, значну частину воєнізованих формувань уже вдалося інтегрувати в єдину структуру. Він наголосив, що решта груп повинна завершити процес приєднання, аби гарантувати повну організаційну цілісність і підпорядкування державі. При цьому конкретні формування, до яких звернено вимогу, не були названі.

Повідомляється, що указ не стосується підтримуваних США Сирійських демократичних сил, які раніше погодилися на поступову інтеграцію з державними інститутами. Також нагадаємо, що в грудні велике угруповання колишніх бойовиків погодилося на розпуск і включення до складу Міністерства оборони.

Раніше, в знак дипломатичної підтримки, США зняли санкції з Сирії після зустрічі президента Трампа з аш-Шараа, що стало сигналом міжнародній спільноті про легітимність тимчасового керівництва.

Зазначимо, що наявність десятків незалежно діючих збройних формувань становить серйозну загрозу стабільності Сирії, яка вже пережила роки громадянської війни та спалахи насильства в регіонах, включаючи напади ісламістів і міжетнічні конфлікти.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Політика
Сирія створила комісії у справах зниклих безвісти та перехідного правосуддя
Нова влада країни обіцяє справедливість жертвам режиму Асада й шлях до примирення
Різне
Сирія не бажає надалі друкувати гроші в РФ
Економіка
Сирія та DP World підписали угоду на $800 мільйонів щодо розвитку порту Тартус
Угода стала можливою після оголошення про зняття санкцій США й має на меті залучення інвестицій в економіку Сирії
Політика
Міністр фінансів Сирії закликав іноземних інвесторів після обіцянки США зняти санкції
Йіср Барніє заявив, що Сирія відкрита для бізнесу і потребує термінових інвестицій у всі сектори
Головні новини
Дипломатія
Тегеран тисне на Багдад: спікер парламенту Ірану терміново прибув до Іраку через роззброєння бойовиків
Іранський режим намагається зберегти контроль над своїми непідконтрольними міліціями
Політика
Ліван скасовує в'їзні обмеження для 600 тисяч сирійських громадян
Бейрут та Дамаск відкривають нову сторінку міждержавних відносин
Близький Схід
Експерти МАГАТЕ розпочали розкопки на таємному ядерному об'єкті в Сирії
Нова влада в Дамаску гарантує повну прозорість та допуск міжнародних інспекторів
Читайте в розділі
Політика
Ліван скасовує в'їзні обмеження для 600 тисяч сирійських громадян
Бейрут та Дамаск відкривають нову сторінку міждержавних відносин
Політика
США намагаються створити військовий механізм запобігання конфліктам між Ізраїлем, Туреччиною та Сирією
Вашингтон намагається зменшити напруженість після ізраїльських ударів біля кордону
Політика
Туреччина та Сирія розширюють прикордонні митниці для підготовки до масштабного експорту
Анкара модернізує інфраструктуру КПП для прискорення повоєнної відбудови сусіда
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.