Саудівська Аравія виділила 10 мільйонів доларів на відновлення водопостачання в Судані

Королівство та ООН забезпечать питною водою постраждалі від війни громади

Саудівський фонд розвитку підписав у Женеві меморандум про надання гранту ООН на суму 10 мільйонів доларів. Ці кошти будуть спрямовані на термінову відбудову зруйнованих війною водопровідних мереж на території Судану.

Проєкт передбачає модернізацію систем подачі води з річки Ніл до Хартума та впровадження сонячної енергії для стабільної роботи інфраструктури. Основною метою ініціативи є подолання загрози масштабних епідемій та забезпечення цивільного населення безпечною питною водою.

За останнє десятиліття Королівство профінансувало вже 18 спільних з ООН проєктів у восьми країнах світу, що розвиваються. Ця допомога охоплює регіони від Пакистану до Гази, суттєво покращуючи умови життя для понад п'яти мільйонів осіб.

Системні інвестиції Ер-Ріяда у критичну інфраструктуру Судану свідчать про намір Саудівської Аравії стати головним гарантом гуманітарної стабільності в регіоні. Відновлення базових послуг є вирішальним фактором для запобігання остаточному колапсу держави на тлі виснажливого внутрішнього конфлікту.

Впровадження автономних сонячних станцій робить місцеві громади менш залежними від централізованого постачання ресурсів у зоні бойових дій. Це зміцнює безпековий контур в Арабській затоці, створюючи необхідні умови для тривалого спокою та подальшої відбудови всього Близького Сходу.

Поділитися публікацією:
Читайте також
Різне
Саудівська Аравія поставила на паузу будівництво гігантського куба
Політика
Саудівська Аравія заборонила використовувати свій повітряний простір для ударів по Ірану
Мухаммед бін Салман підтвердив повагу до суверенітету Тегерана
Економіка
Саудівська Аравія забезпечила паливом ключові провінції Ємену для відновлення енергопостачання
Понад 70 електростанцій отримали нафтопродукти за підтримки Королівства
Різне
Азербайджан направив Україні нову партію енергетичної допомоги
Головні новини
Різне
Сахару засипало снігом і вдарили морози
Різне
ЄС запустив гуманітарний повітряний міст для порятунку біженців у Лівані
Світ мобілізує ресурси для допомоги сотням тисяч переміщених осіб
Політика
Історичне об'єднання в Сирії: курдський лідер став заступником міністра оборони
Дамаск інтегрує Сирійські демократичні сили до державної армії
Читайте в розділі
Дипломатія
Радбез ООН ухвалив історичну резолюцію проти іранського терору
Світ засудив ракетні атаки Тегерана на країни Арабської затоки
Дипломатія
Сирія та Ліван об’єднують зусилля для роззброєння Хезболли
Президенти двох країн обговорили спільний план захисту кордонів від бойовиків
Дипломатія
Іран відмовляється від переговорів із США попри масштабні втрати
Тегеран обіцяє продовжувати війну та атаки на міжнародне судноплавство
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.