Посольства Катара в Сирии пока не будет

Доха не видит признаков нормализации отношений с режимом Башара Асада - глава МИД Катара

Катар пока не считает нужным возобновлять работу своего посольства в Дамаске, сказал журналистам глава МИД Катара Мухаммед бин Абдулрахман аль-Тани.

«Доха не видит необходимости в возобновлении деятельности дипмиссии в Сирии, поскольку не видит обнадеживающих признаков, которые указывали бы на возможность нормализации отношений с режимом Башара Асада»,- отметил министр.

Мухаммед бин Абдулрахман аль-Тани при этом подчеркнул, что Доха против возвращения Сирии в Лигу арабских государств (ЛАГ).

Причины, по которым было приостановлено членство Сирии в ЛАГ, все еще присутствуют, пояснил министр.

Источник: aa.com.tr

Поділитися публікацією:
Головні новини
Політика
Тегеран заблокував доступ інспекторів МАГАТЕ до розбомблених ядерних об'єктів
Іран офіційно відкидає заяви США про відновлення міжнародного контролю
Близький Схід
Саудівська Аравія першою у світі ліцензувала медичний ШІ для смартфонів
Ер-Ріяд перетворює цифрові технології на інструмент сучасної системи охорони здоров'я
Різне
Масштабний вибух на газовому хабі в Катарі забрав життя 13 людей
Уряд емірату запевняє, що аварія не має терористичного сліду та не вплине на експорт
Читайте в розділі
Дипломатия
Вашингтон і Тегеран на межі підписання мирної угоди, але точна дата залишається невідомою
Американці анонсують віртуальну зустріч у неділю, проте Іран сумнівається у термінах
Дипломатия
Глава МЗС Туреччини: Роззброєння ХАМАС неможливе без створення цивільної адміністрації в Газі
Фідан також розкритикував Ізраїль за дестабілізацію Сирії та SDF за саботаж угоди
Шукайте нас на Twitter

© Ukraine in Arabic, 2018. All Rights Reserved.